Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb dolog jelenle...

Mi a legrosszabb dolog jelenleg az életedben?

Figyelt kérdés

#legrosszabb dolog
2022. márc. 10. 20:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
19es, vegyél sürgősen B12 vitamint!
2022. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%

A 6-os válaszolóhoz hasonló gondjaim vannak.

Nincsenek barátaim, nincs munkám, az autóm is elromlott, sok lenne a kiadás, jelenleg nincs miből fizetni. De igyekszem ezeken túllendülni, bár a szorongásom az ami igazán nehézzé tesz mindent.


Nehéz időket élünk most meg sokan, de valahol jó látni, hogy nem vagyunk egyedül a problémáinkkal.


Kitartás mindenkinek!

2022. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm 19-es, 20-as, 21-es Nektek is a válaszaitokat.

Esetleg betegségekre, az immunrendszer megerősítésére tudom ajánlani ezt, ez tiszta aszkorbinsav. Én is évek óta használom, előtte pár havonta mindig lebetegedtem, megfázás, köhögés, de mióta ezt szedem sokkal ritkábban vagyok beteg, szóval hatásos a különféle betegségek ellen és árban is elfogadható.


[link]

2022. márc. 10. 21:36
 24/36 anonim ***** válasza:
72%

19-es


Ezzel én is így voltam, vagyok.


Izomerő, állóképesség nulla kiskorom óta és elképesztően lassan fejlődik. Közepes reflux. Rossz fogak (genetika, kiskori betegségek), szemüvegesség, fülzúgás, krákogás, több évben is többhónapos elhúzódó hurutos köhögés, párás vagy szellőzetlen helyen nehéz levegővétel, "nincs levegő" érzés, egyhelyben állástól rosszullét stb.


Az életmód sokat segít. Részben a placebo miatt, részben önmagában. A test alapvetően egészséges "szeretne" lenni, az életre, az egyensúlyra törekszik, ha segítesz neki, "ügyesebb" lesz.


Egyél rengeteg zöldséget, kevesebb szénhidrátot, ne fehér kenyeret egyél, hús hetente 1-2-szer kivéve halak, abból sokat, sok folyadék (lehetőleg víz és natúran tea), zöldteák, multivitamin tabletta, én szedek magnéziumot mindig valami B komplex-szel vagy B6-tal (pl MagneB6). Sportolj (a sík terepen sétát ne számold bele) minél többször, lehetőleg heti 4-5-6 órányit! Tarts normális BMI-t és normál testzsírszázalékot.


Nekem ezek segítettek, a vérképem is sokkal-sokkal jobb és apróbb dolgokban érzem, hogy jobb állapotban van a szervezetem.


Most COVID miatt csak lazán sportolhatok hivatalosan 6 hétig, most tartok 1 hónap "kihagyásnál" (tünetmentesség óta 2,5 hét) és már érzem sajnos a "hatását".

2022. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%
Érzékszerv elvesztése
2022. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
77%

össze vagyok zavarodva magammal kapcsolatban

nincs pénz itthon

félek

2022. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Egyre romló erőnlét. Már egy sétába beleizzadok. :(
2022. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan helyen dolgozom, ami nagyon szimpi lenne, és nem tudok váltani sem.
2022. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a többieknek is a hozzászólást!
2022. márc. 10. 23:31
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Nekem jelen pillanatban az, hogy az egyetemen és a családomon (szüleim + unokatesóim) kívül nincsen életem, így elég sokszor erősebb ürességet érzek, hiába vagyok hálás az előbb említettekért.

Természetesen továbbra is igyekszem a lehető legtöbbet megtenni, hogy ez pozitív irányba változzon, de sokszor nem (csak) rajtam múlik. Vannak barátaim, még általánosból, gimiből, vezetésről, de személyes találkozások alig történnek például és nekem ez hiányzik még igazán.

De addig is legalább kicsit jobban tudok magamra koncentrálni, és közben az önfejlesztést folytatni, amivel elég jól haladok.

2022. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!