Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért látom, hogy a legtöbb...

Miért látom, hogy a legtöbb kapcsolatban élő ismerősöm boldogtalan?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És a kapcsolat nélküliek boldogok?
2022. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És te mennyire is látsz bele a kapcsolatukba?
2022. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert xarok azok a kapcsolatok, vagy te látod rosszul őket. Én egy boldogtalan kapcsolatot sem látok jelenleg magam körül. Akik meg boldogtalanok, azok majd szétmennek és találnak mást. Nem nagy dolog. Nem a kapcsolattól magától lesz boldogtalan valaki.
2022. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert önigazolást keresel és csak azokat veszed észre.
2022. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Javíts ki ha tévedek, de nekem ez a kérdés úgy hangzik, mintha szingli lennél egy ideje és úgy akarnád nyugtatni magad, hogy azt hiszed a környezeted is boldogtalan.


Egyébként nyilván benne van a pakliban, hogy az ismerőseid egy része boldogtalan valamiért. Nem feltétlenül párkapcsolat az oka ennek, sok magánéleti biszbasz is előfordulhat, amiért esetlegesen nem mosolyognak 0-24-ben egymás mellett.

Viszont nem hiszem, hogy te, kívülállóként meg tudnád mondani, hogy ki-miért nem ugrálja körül a párját. Ha pedig valaki olyan közeli barátnak érez téged, hogy elárulja, hogy nem túl fényes aktuálisan a kapcsolata, akkor nem vetődött volna fel a kérdésed, mert tudnád a választ.


Szóval nekem tényleg úgy tűnik, mintha védekezési mechanizmusként élnéd meg, hogy mások párkapcsolatban is épp annyira boldogtalanok lehetnek mint te szingliként.

2022. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekben nem tudatosítják a felnevelkedésük során, hogy a saját boldogságukért kizárólag ők maguk a felelősek. Többnyire kívülről várják, másoktól a boldogságot, pedig mindenki csak saját maga tudja, hogy őt mi teszi boldoggá, kiegyensúlyozottá. A boldog ember vonzza a többi embert (persze sokan irigylik is).
2022. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz megállapítani ki az egyértelműen boldog és boldogtalan, hiszen nem látsz bele a mindennapi életükbe, nem látod őket folyamatosan.


Te csak annyit látsz amennyit látni engednek és azt is úgy láttatják, ahogy ők akarják.


Nekem például volt egy csaj ismerősöm, aki konkrétan lelki szemetesnek használt engem. Mindig annyit hallottam, hogy a világ szar, ő boldogtalan, és komolyan soha egy normális mondata nem volt a masszív panaszkodáson kívül.


Miközben azt láttam, hogy mindenki másnak boldogan ír, kiteszi merre járt, kikkel volt, hol bulizott.


Persze lehetnék önálltató, hogy nekem mutatta az "igazi" énjét miközben eljátssza hogy boldog.


De ez egyszerűen nem igaz.


Egyszerűen tényleg csak arról volt szó, hogy engem használt minden nyűgje kiadásának, és másokat nem ezzel terhelt.


Volt, hogy évekig nem beszéltünk, egyszer eszembe jutott, írtam neki. Erre megörülve konkrétan azonnal elkezdte a "minden szar" szöveget.

2022. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak azt veszem észre hogy a baratnoim nonstop nekem panaszkodnak a parjukról, és ők vagy a párjaik hutlenek
2022. márc. 26. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem lehet, hogy a barátnőidben van a hiba? Mindig panaszkodnak, megcsalás is van, és mégis benne maradnak a rossz kapcsolatukban?
2022. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!