Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki szokott sminkelni?

Figyelt kérdés
Nem durván és nőiesre. Csak a szem van kihúzva meg alapozóval néhány hiba eltüntetve. Ja meg ha a kezén kilakozza a körmét ilyenek.

2022. ápr. 24. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Meleg.
2022. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Goth, emo és rocker smink jöhet, a többi nekem nem tetszik. De ha ő jól érzi magát benne, nincs hozzá közöm.
2022. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Néha elgondolkozom, hogy mennyire jó lenne ha a férfiak is sminkelhetnének anélkül, hogy azonnal b^zinak lennének titulálva.


Már csak azért is, mert azt látom, hogy egy csúnyácskább nőt is előnyösen meg tud változtatni egy jól megválasztott smink. Ellenben én ronda férfiként ronda vagyok és kész :D

2022. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Az én véleményem az, hogy meleg. Viszont ez csak az én egyéni véleményem, ettől még lehet, hogy nem az, sőtt érezheti magát ettől jobban. Viszont a kérdés az volt, hogy "Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki szokott sminkelni?" Nekem nem fér bele, hogy egy férfi sminkelje magát, persze ez csak az én véleményem.
2022. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt hidegen hagy, max a régies rocker kinézetek szoktak pozitív hatást tenni rám.
2022. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk örökké a röhej netovábbja lesz számomra ahogy a tipikus unalmas, leharcolt tucatférfiak b..zizzák le az olyan férfiakat akik nem ódzkodnak a sminktől, meg a kicsit is androgén kinézettől, miközben milliószor könnyebb ilyen kinézettel csajozni. Pláne fiatalon, huszonpár éves korban úgy megakad a lányok/nők szeme az ilyeneken, hogy a tipikus semmilyen férfiak el sem tudják képzelni. :D


A saját fóbiáitok a vesztetek. A végtelen női figyelem csak egy szemceruzára és egy stílusos ruhaszettre van tőletek, ti meg annyira homofobok és előítéletesek vagytok, hogy még a gondolattól is agyvérzésetek lesz.


De oké, személyes stílust nem az ellenkező nem figyelméért fejleszti ki az ember, értem én. De a b..zizás akkor is ironikus.

2022. ápr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi amíg nem az én sminkcuccom lopja :D amúgy már az én tinikoromban is használtak korrektort a fiúk, nem tudom, mitől lett ez megint ekkora vaszisztdasz. Féltesóm meg hím létére kihúzza a szemét és elég sokszor fekete vagy szürke a körme, úristen, mi van akkor. Ezerszer inkább egy ápolt sminkelt férfi, mint egy ápolatlan, aki egy arctisztítót sem mer használni, mert jaj odalesz tőle a férfiassága.
2022. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem kizáró ok
2022. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem szexi, ha tetszik neki sminkelje magát nyugodtan.

Egyébként nem tudom épp ésszel felfogni, hogy 2022 van és a nemi orientációt még mindig ilyenekkel kötik össze pedig igazából semmi köze nincs a melegséghez a sminkhez

2022. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bye Alex jutott eszembe. Szerintem jó pasi. Ez egy stílus. Ettől még nem meleg.
2022. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!