Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttek!Szereintetek mennyi...

Felnőttek!Szereintetek mennyi esélye van még élni egy 67 éves férfinek, mielőtt meghal?Kicsit elhízott, nem sportol, de nem dohányzik.

Figyelt kérdés
A rokoni és egyéb tapasztalatokból is "tanulva" válaszoljátok meg a kérdést légyszi!Köszi!

2022. máj. 3. 09:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem dolgozik semmit, nyugdíjas.
2022. máj. 6. 23:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Kimozdul setalni,boltba?
2022. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon aktív.
2022. máj. 7. 00:40
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Akkor elhet 100evig is.
2022. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elvileg mindenki élhet addig, de a legtöbben mégis meghalnak 70 és 80 , max 85 között. :))
2022. máj. 7. 01:09
 16/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék azok-azaz a legtöbben-akik 15 évnél többre szavaztak honnan veszik ezt?!Ennyi 80 feletti ismerősük él és virul vígan?!😂
2022. máj. 11. 23:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Az életmód szerintem kevesebbet számít.


Ha ilyen bombaformában van, akkor élhet még.


Nekem mind a 4 nagyszülőm nagyon beteg és rákos is volt már 65-70 éves korában, 70-75 éves korukra elhunytak.

Anyámról nem sokat tudok, de apám 62 évesen nagyon beteg, sok komoly baja van. Nekem meg 29 évesen olyan a vérképem, hogy meglátja az orvos és 5 helyre küld tovább.


Tehát az én családomból kiindulva a 67 éves már nagyon-nagyon idős.

Mondjuk amúgy is!

De élhet még sokáig.


Azért legyen aktívabb, hogy ne gyengüljön tovább!! Bár ebben is azt látom, hogy valaki 30 éve nem mozog, aztán kifejezetten jó az állóképessége, más meg folyamatosan sportol és nem jó az állóképessége.

2022. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A te nagyszüleid az átlagos esetek amúgy... Ahogy láttam embereket...

De igen, lehet a genetikán is sok múlik.A szülei ötvenesen, hatvanasan haltak meg amúgy, ha jól tudom.Az apja ötvenesen, az anyja hatvanasan.

2022. máj. 12. 13:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én nagyszüleim túl vannak a 80-on,betegesek de ez náluk az életmódjuk,étkezésük miatt van így,egyéb gondjuk nem igazán volt,habár nem túl gazdag családból származnak(az ő szájukból ezt hallottam).Gyógyszert gyógyszerre halmoznak. A 67 éves férfi gondolom nem szed naponta több mint 30szem gyógyszert.A túl sok gyógyszer is megárt,jobb ha nélküle élünk vagy csínján bánunk vele.
2022. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!