Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha nekem...

Miért van az, hogy ha nekem valaki tetszik, akkor ő biztosan nem fog odajönni hozzám ismerkedni?

Figyelt kérdés

Miért nem jön oda hozzám senki, hogy ismerkedjünk, szeretkezzünk, legyünk boldogok, vagy bármi jóval?

És ráadásul sehol sem látom hogy mások csinálnának ilyesmit...

Hogy ismerkednek akkor az emberek valójában?

A jó, összeillő kapcsolatok, hogyan jönnek össze?



2022. máj. 23. 05:23
1 2 3
 11/24 Shaddark ***** válasza:
48%

"Tehát az így nevelt nők hátrányba fognak kerülni."

Ezzel nagyon nem értek egyet.

Az értékes pasik szeretnek vadászni. Az a "zsákmány", ami az ölükbe hullik "ingyen", az nem értékes a számukra. Az elérhetetlent, a nehezen megszerezhetőt, a sok melóval megszerzett "zsákmányt" tartják értékesnek, és ahhoz sokkal jobban is fognak ragaszkodni.

A nő persze ha ügyes, fel tudja hívni magára a figyelmet. De nem kezdeményez. Max. ilyen áttételesen, azaz biztosít alkalmat, helyet és időt rá. De a pasi dolga a konkrét kezdeményezés.

2022. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

"Az értékes pasik"

Itt bukik el az egész.

Az "értékes" pasik az 5%... és már RÉGEN van párjuk!

A többi meg nem értékes.

Amelyik nő MA nem kezdeményez, az I.J.

2022. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Shaddark ***** válasza:
100%

"Az "értékes" pasik az 5%"

Hát, ez azért eléggé egyéni preferencia kérdése.

Nem kétlem, hogy számodra 5%, de egészen biztosan vannak kisebb elvárásokkal vagy nagyobb önismerettel, ezáltal nagyobb mások iránti elfogadással rendelkező hölgyek is, akiknek ez 25% is lehet akár.

2022. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem, azt már nem az "értékes" kategóriába teszik, akiért ugye komoly áldozatot is érdemes hozni, hanem az "elfogadható" kategóriába.

A kettő nem ugyanaz!

2022. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Shaddark ***** válasza:
62%
Végül is...
2022. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ferfi vagy 😃 Miert menne oda hozzad? O tetszik neked nem te neki. Marmint lehet te is neki de a nok ritkan kezdemenyeznek.. menj oda te. En ffi vagyok es ugy ismerkedek h beszelgetest kezdemenyezek azzal aki tetszik 🤷 random noket nem szolitok le, de tarsasagon belul egy szamomra ismeretlen csajt siman. Peldaul par napja is elhivtam egy csajt sorozni melo utan par mondat meg rohogcseles utan. El is jott 😊 kb ennyi
2022. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hozzam nokent rendszeresen odajonnek es meg kocsibol is kiszolnak ismerkedni udvarias szoveggel. Hisszunadrag ,nem dekoltal felso van rajtam. Lapostalpu.

Ha jol nezdl ki,akkor tapasnak. Ezen dolgozz inkabb.

2022. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Vannak férfiak akik nem is fognak kezdeményezni annyira sérült a személyiségük! Nekik kell a pszichológus!
2022. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
#18 Tévedsz, nem pszichológus kell nekik hanem normális lányok akik nem lefossák meg megalázzák őket hanem szóba állnak velük. Ennyi.
2022. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
De ha nem kezdeményez, akkor hogyan talál rá a normális nőkre?
2022. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!