Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az amikor itt...

Miért van az amikor itt felteszek egy normális kérdést nem ebben pl másik kategóriában rosszindulatú válaszok jönnek valak tudja miért? Van itt olyan aki szintén hasonlóan járt aki féltett egy normális kérdést és rosszindulatú válaszokat kaptál?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig jönnek rosszindulatú válaszok!
2022. jún. 5. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok a frusztrált ember, akik itt élik ki magukat. Szerintem ez az oka.
2022. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%
Sajnos a mai világban már ilyenek az emberek, frusztráltak és itt vezetik le a feszültséget. Én is kiírok egy normális kérdést erre jönnek az idiótábnál idiótább válaszok és engem ostoroznak. Szerencsére vannak normálisak is akik segítenek, de ritkák.
2022. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Mi volt a kerdes?
2022. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Igen rengeteg ilyen ember van

Pont ma is bele szaladtam ebbe

2022. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
4.Lényegtelen, kérdés lényegétől független vannak rosszindulatú válaszok még ha tök normális is...
2022. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sok vesztes itt éli ki a frusztráltságát
2022. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kivételnek.

Hihetetlenül nagy mértékű frusztráltság van az emberekben, amit itt vezetnek le. Belerúgnak párat a másikba, bunkóznak egy sort, a szavak súlyával mit sem törődve, majd mennek tovább és folytatják a napjukat. Itt igazából nincs akkora tétje, mint a valóvilágban, bár már FB-n is látni ugyanezt a tendenciát, szóval már nem gátolja annyira az embereket, ha névvel és arccal viselkednek ugyanígy nyílt helyeken is.


Én is jártam már így, és hiába az a megoldás, hogy nem vesszük magunkra, néha azért nehéz.

2022. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert alapvetően unatkoznak és kötekedni járnak ide fel. Ne adj isten valamit elírsz, már véged is. Eleve rengeteg ember szövegértési képességek hiányában szenved, félreértelmeznek egy random részletet a leírásban és az eredeti kérdésre sose kapsz választ, meg hát ugye eleve KAMUkérdés ezeknek minden negyedik kérdés. Néha rettenetesen idegesítő tud lenni. 30/f
2022. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6: egyáltalán nem lényegtelen...


Nézd meg pl. az ilyen kérdéseket.... Hetente tucatszám van hasonló..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Vagy hogy "nyaralni menne, átér-e 3 óra alatt autóvl Büssüről Kazsokra "

(szomszédos falvak)


És sorolhatnám...


Szerinted nem jogos, hogy pikírt kommenteket írjanak alá?

2022. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!