Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregek mért ilyenek a...

Az öregek mért ilyenek a fiatalokkal? Tolakodó,kötözködő,bunkók ok nélkül. Világ életemben udvarias voltam a buszon is átadom a helyet ennek ellenére nem egy vén nyanya állt már belém.

Figyelt kérdés
Fiatal kismama vagyok a múltkor kutya setaltatas közben a környékünkön egy öregasszony belem kötött és a kutyámat is le büdös kutya uta majd mondtam neki mit képzel hogy egy pocakos terhes nővel így beszél, erre ledagatozott nem ismerem mondom neki mivan szar az élet keserű egyedül majd ott hagytam. Ma megint találkoztam vele mentem a zoldsegesbe mire végig mer uristen jézus isten kövér majd majdnem fel okot a zöldségesnél erre inkább nem reagáltam mondtam a férjemnek azt mondta majd finoman elbeszelget vele mondtam hagyja még a végén mi leszünk az agresszív fiatalok. Számtalan példát tudnék mondani vércukor terhelés én 7 előtt ott voltam az öreg nyanya egy másik sehol Bem volt bementem mikor az én sorszamom jött majd egy óra múlva be kellett meg menni mert ugye 3x vesznek vert…. Mondtak nem kell sorszám ha letelik az idő csak kopogjak. Mire kijöttem az öregasszony de mintha nem nekem szánna hangosan Ez meg mit tolakodó k én itt vagyok betegen ez meg betolakodik mire válaszoltam hogy én már előtte itt voltam legalább 1,5 órával erre nem reagált majd később folytatja neki egy darab vervetelre volt ennek ellenére magyarázott :D Mi értelme ennek mert ilyen gusztustalanok? Egy terhes nőbe is képesek belekötni, attól hogy ennyire szar nekik nem értem az én anyám is jócskán 60 felett meg is normális és élvezi az életet.
2022. jún. 10. 19:56
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Szerintem 20:47 te nagyon félreértettél. Én nem hivatkozik a terhessegre azért LETT BELEIRVA MERT ENNEK ELLENÉRE IS FELLOK ÉS HA A ELESEK ÉS A BABÁNAK LESZ BAJA…. Ebbe bele se megyek. Te nem erted és szerintem se engem se a terhessegemet nem ismered. Egyáltalán nem vagyok felvágott és nem az a nő vagyok aki szül és úgy csinál hogy Ő szarta a spanyol viaszt. Mindenki tud szülni,nyilván akad olyan helyzet mikor sajnos nem. Én normális 24 éves kismama vagyok aki ugyan úgy dolgozik és tanul a terhessége alatt is és szép kis családom van(egyelőre kutya es férj). Szóval te nagyon felreertelmezted. Én itt nem vágtam fel hogy hu terhes vagyok csak egy ismertető információ volt hogy akik nézik a gyk ezt a kérdést jobban az lássak a szitut de ezt kar kimagyarázni ez is egy hiba pont nekem.
2022. jún. 10. 20:52
 22/35 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nem két ember akit leírtam ebbe 2 idős is volt de számtalan példát tudnék meg mondani buszon másik öreggel vagy épp a piacon vagy bárhol máshol csak ezt a szitut vezettem fel. Öreg gyűlölet nincs mert ha figyeltél anyám is bőven 60 körüli illetve a baratai is és azok tok normálisak
2022. jún. 10. 20:53
 23/35 A kérdező kommentje:
Tuti 50-60as vagy és magadra vetted vannak normális öregek ismerek is órát ezért is vagyok meglepődve mikor találkozom a másik nagy résszel akik bunkók és kötekedők.
2022. jún. 10. 20:55
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
A terhesség egy tény, nem kifogás, hanem egy állapot. Én is rendszeresen szarul vagyok, mikor orvoshoz megyek, az a szerencse, hogy nem kell buszozni most hozzá. A buszon nem azért kell hagyni ülni egy várandós nőt, mert jajj szegény fáradt, hanem rosszul lehet, pl vérnyomás, cukor, elég sok mindennel, de főleg azért, hogy véletlen se essen el amikor a busz hirtelen fékez és a tolakodó emberek mondjuk ne vágják véletlen hasba. Sajnos csak tapasztalat alapján tudok ezekről. Az emberek nincsenek tekintettel egymásra, kb soha... 2 hetes műtött vállal ültem a buszon, látszott, hogy fel van kötve a karom. Akkorát rá vágtak lendületből táskával, hogy majdnem elájultam...
2022. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Illetve az 50-60 még nem is tartom öregnek inkább 66-70korulieket
2022. jún. 10. 20:55
 26/35 A kérdező kommentje:

20:55 köszönöm a védést, szerintem teljesen félreértettek az egész helyzetet én nem tartom magamat emiatt sem különbnek sem semmi de azért azt elvárnám hogy legalább ne lokjenek fel.

A terhességet nem azért írtam bele hogy jajj, hanem ez egy plusz info aterezhetobb, legalábbis szerintem.

2022. jún. 10. 20:57
 27/35 anonim ***** válasza:
63%

Örülök, hogy nem élsz vele vissza kérdező, de nem is rád értettem, hanem azokra az öregekre, akik bunkón, epét hányva követelik a nekik “járó” tiszteletet, mert csak.

Amúgy igenis furcsa, ha pont egy olyan személy b@szogatja a kérdezőt, aki kevesli a tiszteletet a “mai fiatalokban”, úgyhogy ebben a kontextusban teljesen érthető, miért emeli ki a kérdező a terhességet.

2022. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Aki ezt így értette hogy én emiatt különös tekintetet kerek az félreértette az egész sztorit. Alapból nem az a fajta ember vagyok varandosan nem varandosan sem. Én úgy vagyok vele a tisztelet két oldali az idősebbeket valami mit még jobban tisztelem/odafigyelek rájuk aztán jön egy ilyen helyzet és csak nézek értetlenül, és nem értem ha kedvesen állsz hozzajuk akkor mégis mert állnak beléd ok nélkül.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2022. jún. 10. 21:00
 29/35 A kérdező kommentje:

20:58 akkor már én is benézek a dolgokat írásba annyira félreérthető. Most láttam az írást mire már kiment az előző válasz..

Köszönöm mégegyszer mindenkinek próbálom megérteni hogy ez az idős generáció mert ilyen :D

2022. jún. 10. 21:06
 30/35 anonim ***** válasza:
63%

Hát lenne pár ötletem, akár több is igaz lehet belőle 1-1 hasonló egyedre.

Szóval amikor ezek voltak fiatalok, abban a közegben is rengeteg volt az alantas, bunkó, sz*r ember. Ők csak továbbhozták ezt, és öregen visszaélnek vele hogy sokan a koruk miatt nem szólnak vissza, vagy esetleg még tisztelettel is bánnak velük, a kicsinyes és tenyérbemászó tahóságaik ellenére.

A másik az esetleg a keserűség és irígység lehet, főleg amelyiknek nem olyan jó az élete mint amennyire szerinte megérdemelné. Ez azért elég gyakori lehet a mostani magyar rögvalóságban, és sokukat érintheti. Persze nem jogosítaná fel arra hogy másokon vezesse le, de mégis ezt teszi.

A harmadik pedig a több mint egy évtizede a csapból is folyó orbáni gyűlöletpropaganda. Az öregek nagyon fogékonyak tudnak lenni a propagandára, hiszékenyebbek is meg sokuknak nincs is jobb dolguk, éjjel nappal megy a rádió vagy az m1. Szerintem ettől a mocsokból amit a "közmédia" ont magából, még náluk jobb kondíciókkal rendelkező emberek is teljesen megvadulnának.

Szerencsére ismerek sok normális sőt kedves öreget is akik emberek tudtak maradni. Jobban belegondolva, az ismerettségi körömben ők vannak többen. De ami az utcákon, tömegközlekedésen, boltokban folyik néha az öregek által, hát...

2022. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!