Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregek mért ilyenek a...

Az öregek mért ilyenek a fiatalokkal? Tolakodó,kötözködő,bunkók ok nélkül. Világ életemben udvarias voltam a buszon is átadom a helyet ennek ellenére nem egy vén nyanya állt már belém.

Figyelt kérdés
Fiatal kismama vagyok a múltkor kutya setaltatas közben a környékünkön egy öregasszony belem kötött és a kutyámat is le büdös kutya uta majd mondtam neki mit képzel hogy egy pocakos terhes nővel így beszél, erre ledagatozott nem ismerem mondom neki mivan szar az élet keserű egyedül majd ott hagytam. Ma megint találkoztam vele mentem a zoldsegesbe mire végig mer uristen jézus isten kövér majd majdnem fel okot a zöldségesnél erre inkább nem reagáltam mondtam a férjemnek azt mondta majd finoman elbeszelget vele mondtam hagyja még a végén mi leszünk az agresszív fiatalok. Számtalan példát tudnék mondani vércukor terhelés én 7 előtt ott voltam az öreg nyanya egy másik sehol Bem volt bementem mikor az én sorszamom jött majd egy óra múlva be kellett meg menni mert ugye 3x vesznek vert…. Mondtak nem kell sorszám ha letelik az idő csak kopogjak. Mire kijöttem az öregasszony de mintha nem nekem szánna hangosan Ez meg mit tolakodó k én itt vagyok betegen ez meg betolakodik mire válaszoltam hogy én már előtte itt voltam legalább 1,5 órával erre nem reagált majd később folytatja neki egy darab vervetelre volt ennek ellenére magyarázott :D Mi értelme ennek mert ilyen gusztustalanok? Egy terhes nőbe is képesek belekötni, attól hogy ennyire szar nekik nem értem az én anyám is jócskán 60 felett meg is normális és élvezi az életet.
2022. jún. 10. 19:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
20:26 bocsi felreertettelek először … hat amikor buszozok még egyszer sem adtak át a helyet senki, de nem nagy kaland tulelem. Csak furcsa nekem hogy anyám és pár ismerőse akit ismerek teljesen mások és nem értem mért talál meg ennyi keserű idős ember.
2022. jún. 10. 20:30
 12/35 A kérdező kommentje:
Annyira érdekelne hogy mitol ilyenek mitol lehet valaki ennyire keserű és mogorva és akkor az ilyenek mért szidják a fiatalokat nem értem mi az ami ennyire faj nekik
2022. jún. 10. 20:31
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
3as, azért a lóf.sznak is van vége. Rá morog, mert vissza mehet újabb vérvételre, amikor kell ? Nem bunkóságból ment be "előtte"... meg nem csak kényelemből kell le ülnie egy várandós nőnek buszon/váróban, akárhol, mert lusta, lökdösni meg pláne nem kéne...
2022. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

9

Nem erre értettem, hanem hogy külön hangoztatja, hogy ő terhes és vele miért ilyen gonoszak. Nem, az, hogy terhes, nem változtat azon, hogy kevésbé legyenek vele türhők. Ugyanannyira felháborító, mikor ezek a repedtsarkú vén picsák egy férfinek, egy gyereknek vagy egy hasonló korú nőnek feszülnek neki. Semmivel nem felháborítóbb a helyzet csak azért, mert terhes. Irreleváns információ.

2022. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Azért írtam bele hogy terhes vagyok mert még ennek ellenére is fellökne :D ha nem lennek az oke akkor is felháborító, de akkor jobban megtudnam magamat védeni. Bár az más opció mert ha én vagy bárki löknek meg őt az már elítélendő, de fordítva nem.
2022. jún. 10. 20:40
 16/35 anonim ***** válasza:
27%

Ide vezet az, hogy Magyarországon arra tanítják a gyereket, hogy az idősek szentek és sérthetetlenek, és csókolgatni kell még a léptük nyomát is. Mindenkinek kijár az alap tisztelet, és természetesen az idősöknek, betegeknek, stb… különösen tekintettel kell lenni az állapotára, de aki ezzel visszaél, főleg ilyen stílusban, azt igenis helyre lehet, és kell is tenni.

Külföldön már 30 éve is másképp álltak hozzá ehhez a témához, természetesen megtanították az iskolában, hogy illik átadni a helyet, de ezzel párhuzamosan azt is megtanították, hogy nem kell árgus szemekkel lesni, hogy mikor száll fel vki, akinek át kell adni a helyet, semmi nem történik, ha véletlenül nem vesszük észre, és meg kell kérnie az idősnek, hogy adjuk át a helyet. Azt is elmagyarázták, hogy ha bunkón utasít, beszólogat, akkor nem érdemli meg, mi több, nyugodtan hívjuk fel a figyelmét rá, ha bunkó. Szerintem ez egy sokkal egészségesebb hozzáállás, mint az, ami nálunk van.

2022. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
20:42 én nem elek vissza a helyzettel, az összes buszon folyton állok ha nincs szabad hely nem adjak el és nem várom el azért mert terhes vagyok hogy átadják. Nem hiszem magamat ettől különlegesnek, viszont egy más állapot és fellokni azért meg sem kellene.
2022. jún. 10. 20:45
 18/35 A kérdező kommentje:
Illetve sehol sem előzők se most se előtte és általában tisztelettudó is vagyok kivétel azzal aki rám morog. Addig megadom a tiszteletet, ezért sem értem a szitut hogy akkor mégis miért.
2022. jún. 10. 20:46
 19/35 anonim ***** válasza:
40%
Le lehet pontozni, de nekem az is fura amikor valaki mindenre a terhességével válaszol és a terhessége mögé bújva pont ugyanúgy "durrogtatja" a kemény szavakat mint a másik.
2022. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
54%
Ráadásul az öreg gyűlöletnek sincs semmi alapja, mert ez nem öreg-fiatal kérdés, hanem szimplán két ember ellentéte kortól függetlenül.
2022. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!