Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregek mért ilyenek a...

Az öregek mért ilyenek a fiatalokkal? Tolakodó,kötözködő,bunkók ok nélkül. Világ életemben udvarias voltam a buszon is átadom a helyet ennek ellenére nem egy vén nyanya állt már belém.

Figyelt kérdés
Fiatal kismama vagyok a múltkor kutya setaltatas közben a környékünkön egy öregasszony belem kötött és a kutyámat is le büdös kutya uta majd mondtam neki mit képzel hogy egy pocakos terhes nővel így beszél, erre ledagatozott nem ismerem mondom neki mivan szar az élet keserű egyedül majd ott hagytam. Ma megint találkoztam vele mentem a zoldsegesbe mire végig mer uristen jézus isten kövér majd majdnem fel okot a zöldségesnél erre inkább nem reagáltam mondtam a férjemnek azt mondta majd finoman elbeszelget vele mondtam hagyja még a végén mi leszünk az agresszív fiatalok. Számtalan példát tudnék mondani vércukor terhelés én 7 előtt ott voltam az öreg nyanya egy másik sehol Bem volt bementem mikor az én sorszamom jött majd egy óra múlva be kellett meg menni mert ugye 3x vesznek vert…. Mondtak nem kell sorszám ha letelik az idő csak kopogjak. Mire kijöttem az öregasszony de mintha nem nekem szánna hangosan Ez meg mit tolakodó k én itt vagyok betegen ez meg betolakodik mire válaszoltam hogy én már előtte itt voltam legalább 1,5 órával erre nem reagált majd később folytatja neki egy darab vervetelre volt ennek ellenére magyarázott :D Mi értelme ennek mert ilyen gusztustalanok? Egy terhes nőbe is képesek belekötni, attól hogy ennyire szar nekik nem értem az én anyám is jócskán 60 felett meg is normális és élvezi az életet.
2022. jún. 10. 19:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

30asnak igaza lehet. Csak annyira szarul esik, amikor 20on évesen azt hallgatom mellettük a buszmegállóban, hogy:" Ezek a köcsög fiatalok,..." De szó szerint. Közben én mindig előre engedem őket a busz ajtóban, (1x még ezért is furcsán nézett rám 1 papa, hogy magam elé engedtem. Szó szerint csúnyán, mintha kiakarnám hátulról zsebelni...) helyet is átadtam még akkor is, mikor elájulhattam volna a buszon, csúnya vérveszteség miatt alig pár hónappal szülés után...

Van amelyik szimplán ilyen,mindegy,hogy te milyen vagy. 😔

2022. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit lovagol itt mindenki azon, hogy kiemelted, hogy terhes vagy. Igenis az alapvető illemben benne van, hogy fokozottan figyelünk az elesettekre, az idősekre, a kismamákra. Alap. Akár fizikálisan, akár mentálisan óvok egy különleges helyzetben levő embertársamat, nem kezdem el direkt felnyomni valakinek a vérnyomását. Egyébként én a piacon és a tömegközlekedésen is látom, hogy nagyon sok idős arra "használja" a korát, hogy visszaéljen vele, hogy neki mindent IS szabad, tolakszik, bunkó, megy neki a másiknak, provokálja az embereket tényleg, ahogy a többiek is írják, hangosan sértegetik őket, miközben látványosan kibeszélik azt, akit tudják, hogy nem fognak velük szembeszállni. Anno én 2 esetre is emlékszem. Egyszer március 13-án(!) mentem a boltba. Ott volt egy mrs arrogancia elit néni, naaaagy kokárda díszelgett a mellén. Csak mi voltunk a boltban, az eladónak elkezdte ecsetelni, hogy a mai bunkó fiatalok milyenek, hisz még a kokárdát sem vagyunk hajlandóak kitűzni magunkra, hogy megmlékezzünk róluk, a nagy hősökről és közben engem méregetett. Persze nem szóltam semmit, hisz pont azért kötött belém, mert kis taknyos kölyök voltam, de már akkor sem értettem, hogy hogy lehetnek ilyen rosszindulatú emberek. A másik esetben meg egy idősebb eladó rosszul adott vissza a boltban. Ott is csak krtten voltunk vásárlók és láhatóan közelebbi ismerősök voltak az eladó és a másik vásárló. Szóval erre tekintettel, hogy ne égessem be az eladót a barinő előtt, finoman, magamra kenve a dolgot próbáltam jelezni, hogy itt valaki elszámolt valamit...Erre a másik vevő habzö szájjál nekem esett, hogy ugye, a mai nyomlrult fiatalok csak ennyit tudnak, nyomkodni a kva telefont, de két számot nem tudnak összeadni és nem tudnak fizetni a boltban normálisan, mert még ez is meghaladja a kepessegeinket, nekünk életképtelen fiataloknak...
2022. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

az idősek nagy része megkeseredett, boldogtalan, és mivel burokban él, meg van róla győződve, hogy az ő generációja mindenben jobb volt.


amikor fősuli miatt albiba költöztem Bpre, az egyik szomszéd egy nyugdíjas tanárnő küldetésének érezte, hogy bebizonyítsa: egy buta fiatal vagyok.


ezt úgy érte el, hogy mindig rákérdezett, hogy 'ma minek az évfordulója van", és ilyenkor benyögött vmi teljesen lényegtelen eseményt.

az bezzeg rendben volt, h nem beszélt nyelvet és sosem netezett.


egy idős festővel meg épp most szüntettem be a folyóparti beszélgetéseket, mert mindenkivel úgy beszélt, mint ha a tanítványa lenne. nem lehet vele mit kezdeni.

30 éve alig mozdul ki a lakóhelyéről, gyakorlatilag csak félinformációkat tud szerezni a tv-ből, és borzasztóan frusztrált attól, hogy nem lett híres festő. (szvsz. nincs is azon a szinten)


az ilyen emberek belehülyültek az ingerszegény környezetükbe.

2022. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 xp ali ***** válasza:
Én is utálom a fiatalokat. Amikor fiatal vtam, az öregeket utáltam. :D De most komolyan. Nekem is emlékeztetnem kell magam, h én is olyan vtam fiatalon, mint ami bennük idegesít. Többnyire segít. De sztem nem mindenki emlékszik rá.
2022. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34, az összeset kivétel nélkül utálod? Miért? Mert csak ? Ez általánosítás... sok fiatal tapló, nem adja át a helyét, én meg 21 évesen vérszegény állapotban is át adtam a helyem....
2022. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!