Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondta a kollégám egy...

Miért mondta a kollégám egy 27 évesre, hogy vén lány?

Figyelt kérdés

Nincs gyereke és kapcsolata.

Tényleg öregnek számít egy 27 éves



2022. júl. 12. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ, hány éves az intelligens kolléga.


(szerintem már öregnek)

2022. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gagexbabexx ***** válasza:
90%
Nem számít öregnek.
2022. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem öregnek számít. A vénlány szót a falusi bugrisok használják (bár manapság már ők is egyre ritkábban) és nem a korra vonatkozik, hanem azt akarják vele kifejezni, hogy elítélnek egy olyan nőt akinek nem az az egyetlen életcélja hogy minél előbb elvetesse magát valakivel és sorba szüljön, szerintük egy nő csak ennyire hivatott. Aki nem ezt az életmódot követi, azt vénlányozzák.

De szerencsére ma már egyre kevesebb ilyen primitív életforma létezik. A kollégád egy igazi IQ betyár.

2022. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
21 éves vagyok, apám már 17-18 éves korom óta vénlányozik engem. Jó nagy baromság, harminc évesem sem számít valaki öregnek. Vagy mihez képest. Általános iskolás kora óta igen, hogy elröppent az idő. A játszótéren játszó gyerekekhez képest akár azt is lehet mondani, hogy félig a sírban van (pedig szinte tegnap volt emlékekben az óvoda, erre már xy éves). Szóval mindent lehet... Ugyanígy vissza is lehet mondani ilyenkor, hogy öregúr.
2022. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
27 év az semmi , se íze se bűze érnie kell még vagy 40 évet és akkor finom lesz
2022. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a vén lány kifejezést nem arra értette, hogy öreg, hanem inkább a párkapcsolatra. (Mint régen a vénkisasszony.)
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom zavarja, hogy van konkurencia és dolgozni kell. Milyen jó lenne, ha az a nő inkább elmenne szülni, akkor nem lenne kihez mérni az ő munkáját és vakarhatná a tökeit pénzért
2022. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
"Hogy is mer az a fiatal nő karriert építeni és nem tenni a dolgát, mint egy két lábon járó inkubátor a férje alárendeltjeként" :D
2022. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinézetre már sok dolgon átment.
2022. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos pedofil és neki egy 27 éves FIATAL már öreg.
2023. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!