Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A naplóírás elavult szerintett...

A naplóírás elavult szerintettek? Írtok naplót?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Ma úgy hívják hogy blog...
2022. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt csak a naplóra gondolok és nem a blogra….
2022. júl. 26. 18:22
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
A blog elektronikusan írt napló!
2022. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem írok.

Szerintek nem elavult.

2022. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pont, hogy egyre népszerűbb most megint, bár itthon nem feltétlenül.

Viszont egyre többen rájönnek, hogy a naplóírás jót tesz a mentális egészségnek, így rutinná válik.

Amúgy meg idegen nyelven is jó szerintem naplót írni, íráskészség gyakorlására.

2022. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem elavult. Én ugyan jelenleg nem írok, de tavaly amikor még írtam jól esett nap végén vagy a hét végén összeírnom mi is történt, mik a terveim. Kiírtam magamból, így még jobban tudtam örülni, "még egyszer" átéltem miközben leírtam a jó dolgokat amik történtek velem, ha meg rossz történt, segített kicsit könnyíteni magamon, illetve rendeznem magamban, ahogy leírtam őket. Mindenképpen jó lehet, nem felejtesz el úgy dolgokat és összegezheted mi az ami jó az életedben és mi az ami nem, hogy tudsz változtatni rajta, ha meg nem tudsz, akkor hogyan kell tudni elengedni a dolgot. Ha a terveidet is beleírod és szem előtt tartod, az is pozitív motiváló erő lehet, jól eshet.
2022. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem elavult!

Én rengeteget írtam naplót életem során, és nagyon jó visszaolvasni őket. Az utóbbi pár évben ritkán írtam, inkább bullet journal-t, de ezen szeretnék változtatni, és megint írni.

2022. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem írok, de szeretnék, csak nincs rá időm, se energiám, se képességem, se kitartásom. Többször próbálkoztam vele fiatalabb koromban kb 12-16 évesen. Azóta csak 1-1 rövidebb próbálkozásom volt, ilyen 1-1 naposak. Pedig lenne/lett volna miről írni
2022. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Le van pontozva a blogos válaszoló, pedig sokaknak a blogja tényleg egyfajta napló. Esetleg annyi, hogy nem a komplett életéről szól, de egy adott témán keresztül a mindennapi gondolatairól is.
2022. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
írok. nem érdekel, hogy elavult e vagy sem.
2022. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!