Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire visel meg mentálisan...

Mennyire visel meg mentálisan a világ jelenlegi helyzete?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, de nem tudom, hogy ezzel mások hogy vannak és érdekel.

Én úgy érzem minden tervezhetetlenné vált, és kicsit kiszolgáltatottnak is érzem magam a vezetőknek. Felmerült, hogy külföldre koltozzunk, de komoly terv nincs, mert minden olyan bizonytalan. Tehát én bizonytalanságot, kiszolgáltatottságot, tervezhetetlenséget élek meg. Ezekre nem kérek kommentet, tanácsot, javaslatot, kizárólag mások megélése érdekel, erre irányul a kérdés.

Adok meg szavazást is, de a kifejtéseknek is örülök, ha az saját élmény és nem az enyémre adott reakció.


2022. aug. 9. 10:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
15%
Ne is! Menj ótasd be magad 120jára is :)
2022. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Shaddark ***** válasza:
82%

Igen, amikor Prof. Dr. 30éve víruskutató véleménye áll szemben #Ufo#Illuninati#Chemitral-Sobri Jóskáéval, aki népszerű a tiktokon meg a youtubon is megnézték már százezren, úgyhogy biztos tud valamit.

Ilyenkor bánom hogy nem vagyok vallásos, úgy ide írnám hogy istenem az égben...

2022. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
28%
Mindenki abban hisz, ami az ő agyában van. Ezzel tök felesleges vitatkozni. Viszont több jó cselekedet és pozitív élmény kellene. Ezt viszont magadnak és magadban te tudod megteremteni.
2022. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Shaddark ***** válasza:
74%

"Mindenki abban hisz, ami az ő agyában van."

Egészen addig, amíg maszk nélkül nem köhög szembe mindenkit a buszon, mert ő jobban tudja. Persze "maszkos" időkben.

És amíg a gyermekét étel helyett nem fénnyel eteti.

Meg hasonlók - közösségben élünk, jó lenne ha csak minimálisan is, de betartanák a szabályokat. Értem én, hogy nincs esze, de akkor legyen legalább szabály követő, amíg betartja a szabályozást addig tőlem mindenki abban hisz amiben csak szeretne. Van kiken röhögni legalább :)

2022. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus magyar válaszok...vírusos szardobálás, #ittmindenszar, #egyreszarabbminden, #nincsremény...tipikus...
2022. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
18%
Jaja... Aki próbál pozitív lökést adni itt, azt is lehuzzak... Ez tényleg a tipikus magyar mentalitás. Na jó anyázást meg egymás marását akkor, élvezzétek... 😲😃 Én törlöm a kérdést, több acsarkodo mára már nem kell.
2022. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
85%
Én tehetetlennek érzem magam, ugyanakkor valamennyire el is fogadtam a helyzetet. Mert az egész egy ok-okozati összefüggés, és úgy vagyok vele, hogy az emberiség saját maga alatt vágja a fát, és tulajdonképpen megérdemli a sorsát, amiért nap mint nap KÜZD. Még mindig abba fektetjük az energiát, hohy
2022. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
hogy a világ egyre rosszabb és élhetetlenebb hely legyen, nem pedig az ellenkezőjére. Tervezni tényleg nem nagyon lehet, mert ki tudja, milyen változások fognak történni az elkövetkezendő években pl gazdasági téren, nem tudhatjuk, hogy mikor fog összeomlani az a látszólag "stabil" es "biztonságos" rendszer, amiben élünk. De valahogy úgy tudom elképzelni, hogyha összeomlik, az gyorsan es drasztikusan fogja megváltoztatni a világot.
2022. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit rosszabbul, de nincs köze a világhoz. Sajnos több komolyabb betegség is volt a családban, ismerősök körében. Nekem is van egy problémám, ami még nem tudom, hogy elmúlhat-e egyáltalán teljesen. Haláleset is volt. De egyik sem a Covidhoz kapcsolódó. A háború miatti bizonytalan gazdasági helyzet kicsit rossz. De még nem érzem igazán.
2022. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
72%
Mindenesetre, én várom is kicsit ezt a pillanatot, és nem azért, mert mazochista vagyok, és szeretek szenvedni, hanem azért, mert talán ebben a helyzetben az emberiség ráébred arra, hogy mit kellett volna csinálnia másképp, főleg azok az emberek, akiknek a pénz az első, és nem képesek globális szinten átgondolni a döntéseiket, amikkel tönkreteszik az életünket és a földet.
2022. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!