Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire visel meg mentálisan...

Mennyire visel meg mentálisan a világ jelenlegi helyzete?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, de nem tudom, hogy ezzel mások hogy vannak és érdekel.

Én úgy érzem minden tervezhetetlenné vált, és kicsit kiszolgáltatottnak is érzem magam a vezetőknek. Felmerült, hogy külföldre koltozzunk, de komoly terv nincs, mert minden olyan bizonytalan. Tehát én bizonytalanságot, kiszolgáltatottságot, tervezhetetlenséget élek meg. Ezekre nem kérek kommentet, tanácsot, javaslatot, kizárólag mások megélése érdekel, erre irányul a kérdés.

Adok meg szavazást is, de a kifejtéseknek is örülök, ha az saját élmény és nem az enyémre adott reakció.


2022. aug. 9. 10:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul, amúgy sem vagyok mentálisan ép, de jelenlegi helyzetben kb néha az öngyilkosság szélén állok.

Mindenbe bele voltunk fogva, lemondani se tudjuk akarjuk (építkezés) de már kb bánok mindent, amit elkezdtünk. Nem tudom mi lesz velünk majd anyagilag, nem tudom milyen jövő vár az 5 éves gyerekemre.. Szerettünk nyaralni járni, kikapcsolódni,már azt se tud az ember jó szívvel foglalni, már lassan semmit sem lehet nyugodtan csinálni...

Gondolkodok külföldben, de én Nyugat Európát utálom, nagyon messzire meg nem akarunk menni, és mi a garancia hogy ott is jobb lenne? Mi már ilyen nomád életmódon gondolkodunk néha..

2022. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
42%

Engem nagyon megvisel az, hogy az emberiség önként menetel a szakadékba és magával rántja az ébredőket, a már felébredteket is.

Persze előtte még jól lelaposhívőzi meg kiröhögi. Az igaz szót meg sem hallja, nem képes már értelmezni, nem képes önállóan gondolkodni, nem képes megérteni, sem meglátni azt a rengeteg disznóságot, ami körülöttünk folyik. Lefoglalja a tik-tok, meg az insta, meg a műkörme.


Ember-embernek hóhérja és még csak észre sem veszi!!


Egymás ellen vannak uszítva az emberek: oltott-oltatlan ellen, vállalkozó-alkalmazott ellen, gyerekes a gyerektelen ellen és stb....


A rendszernek nincs szüksége közvetlen erőszakra (még), mert saját embertársaink nyomása tol minket a totális kontrollba és kizsákmányolásba.


Nem is a világ helyzete, hanem inkább az emberek butasága, ostobasága visel meg, hogy nem látják a fától az erdőt és úgy érzem, hogy sehol sincs jövő, nincs olyan hely a világban, ahol el lehetne bújni, mert mindenkit érint a dolog és egyre erősebben.


A fájdalomtól és a tehetetlenségtől, ha mindezekre gondolok:

ORDÍTANI TUDNÉK!!!

2022. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
70%

Előző de én pontosan azt sem tudom már mit higyjek el. Eléggé elhiszem azt a sok konteót amit olvasok, de aztán meg teljesen mégsem.


Most akkor mi lesz szerintetek??? Mi fog történni?

2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Shaddark ***** válasza:
43%

Nah, rakjuk tisztába akkor.

Az, hogy egyes hatalmi "szférák", legyenek azok kormányok vagy multicégek (akik az usában pl. már kivették az emberek kezéből a döntés hozást, legalizálták a korrupciót), vagy nagyon gazdag emberek csoportja különböző eszközökkel hatalomra tör, az egyértelmű mindenkinek.

De.

ha a világ sokezer tudósa azt mondja, hogy ez így van, akkor az úgy is van. Mert értenek hozzá, napi 8-12 órában ezzel foglalkoznak. És ha egy fórumozó jobban tudja, szerintem, nekem az a természetes és logikus, hogy a szakembereknek hiszek.

Nyilván ettől még a világ nem egy rózsaszínű álom, tudjuk hogy az usa léptette ki Angliát az EU-ból, hogy putyint is ők uszították rá az Ukránokra és sorolhatnám ezer oldalon keresztül.

De ettől még nem lesznek igazak a gyíkemberek, amikre pár blog bejegyzésen kívül, a 21. században ahol mindenki mobillal jár kel.

Nem lesz igaz a chemitral, mert ha több ezer pilóta azt mondja hogy butaság, akkor butaság.

Értem én, hogy nem hisztek a hatalom gyakorlóinak mert hazudnak - így is van. Hazudnak.

És el próbálnak titkolni mindent. Megjegyzem, jobbára sikertelenül.

ha nem az anonymus, akkor egy belsős ad ki adatokat, szinte minden kiderült eddig. Rengeteg sztoriból filmet is csináltak. Csak annyi hatás ér egy mai embert, hogy bármekkora pofátlanságot is elnéz, mert túl sok az inger.

És tegyük hozzá, hogy ez előtt nem olyan sokkal az volt a természetes, ha valaki nem olyan családba született, szolga maradt élete végéig. És az emberiség nagy része szolgaként élt, az uraik akik jó helyre születtek élet halál urai voltak felettük.

Ami ma történik, az hatalmas, rettenetesen nagy pozitív fejlődés.

Amibe születtetek az nem régóta van. Köszönhetően a szocializmusnak, ami verseny helyzetre késztette a kapitalizmust.

igazából én speciel borzasztóan hálás vagyok, hogy nem 30 évvel vagy még korábban születtem. Na az horror lett volna ehhez a világ rendhez képest.


- De a szakembereknek könyörgöm? Nincs olyan hogy egy össze esküvő a világ összes országában lefizette a világ összes orvosát. Ez teljesen logikátlan.

2022. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
37%

23: Én azt hiszem, amit tapasztalok, látok és több alternatív forrásból megerősítve olvasok kormánytól, rendszertől FÜGGETLEN szakemberektől valamint az összefüggéseket felismerem. Nem hiszek a gyógyszermaffiának.


A még megmaradt lelkiismeretes orvosok, kutatók eredményei, figyelmeztetései csak rövid ideig találhatóak meg az interneten, mert a forgalommal szembemenő, döbbenetes és leleplező kutatási eredményeket megosztó videókat, felhasználókat törlik, ellehetetlenítik, sőt sokukat már el is tették láb alól, a maradékot pedig nevetségessé teszik a köznép szemében mintegy idiótáknak beállítva.

Holott mindegyik diplomás, tanult szakember és egy arasznyival sem ér kevesebbet a szava, mint a hivatalosan kirendelt propagandistáknak.

Valamiért mégsem akarják elfogadni. Pontosabban nem engedik...


Nem lehet azon csodálkozni, hogy mivel csak egyféle információ árad, illetve csak egyfélét engednek megosztani a fősodratú médiában, az ellenvéleményeket, ellenkező tapasztalatokat nem, ezért az átlagember elhiszi minden xarról, hogy az jó neki és csak az az egyetlen megoldás, mert ezt sulykolják belé nap, mint nap. Nem tudja, nem ismeri a másik oldalt, ezért hoz rossz döntést.


Hogy mi lesz?


Szerintem végső soron totális kontroll. Véleményem szerint ősszel újabb színjáték, rémhírkeltés, paráztatás és korlátozás. Ugyanis lassan majd előjönnek a dolgok és ráfogják azokat is valami új mutánsra, ők pedig majd kínálnak rá egy újabb megoldást....


Szerintem az a baj, hogy akik elfogadják, sőt önként kérik, azok öntudatlanul is hozzájárulnak az emberiség rabságba taszításához és az elnyomó rendszer kiszolgálásához.


Magamat nem féltem már, eleget éltem és nem kérek az új világból, de a gyerekeket, a jövő generációját, a családokat mérhetetlenül sajnálom! :((

2022. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
78%

De ezzel mit nyer bárki is? Még nem jöttem rá.. A totális kontrollal.

Miért érdekelne bárkit is Szabó Jóska Nekeresdfalváról?

2022. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
16%
Ilumin Ati has entered the chat
2022. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
26%

26: hatalmat!


Ezeknek nem pénz kell, van nekik már bőven és elképzelhetetlen mennyiségben.


És pont ez az, hogy egyáltalán nem törődnek Szabó Jóskával, nem érdekük az ő jóléte meg hogyléte - csak az, hogy engedelmes legyen és könnyen irányítható....

2022. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
31%

#2-es vagyok.


Kedves #6-os!


Nem jó emberbe kötöttél bele. Inkább az az elképesztő, hogy semmit sem tudsz a világról, aki meg tud valamit, azt hülyének állítod be. Az ember már őszinte sem lehet, mert rögtön jön valaki, aki beleköt. Miért kell ezt csinálni? Ezzel magadat minősíted, nem engem.


Az emberiség olyan szinten le van butítva, hogy fel se fogja, hogy a 0,2% halálozási rátájú coviddal is gyönyörűen meg lehet félemlíteni, könnyen lehet manipulálni. Azt hiszed a túlnépesedés szónokai megakarják menteni a covidtól a világot? Tudod, milyen kevés áldozat a 2,5+ éve tartó covidnál 6 millió ember? Megsúgom, IDÉN EDDIG 35 millió ember halt meg és 84 millió született. Ráadásul az összes covid vakcina Bill Gates kezében van. Meg kell nyitni a Google-t és lazán utána lehet ám járni mindennek, amiről nem tudsz.


Egyébként biztos én vagyok a tájékozatlan, ha már az EU parlamentben is arról beszélnek, hogy a covid mesterséges, mi a célja, mi a védettségi valódi célja stb. Gondolom a World Economic Forum-ról (Világgazdasági fórum) sem hallottál még, a Great Reset projekt-ről se, meg arról se, hogy Orbánt nem a magyar emberek választották, hanem Orbán Schwab kutyája. Bizonyám, hiszen Schwab bácsi gondoskodott arról, hogy az elképzelése, az Új világrend létrejöhessen. Épp ezért alapított egy iskolát, Young Global Leaders (Fiatal Globális Vezetők). Itt tanult pl Orbán, Putyin, Angela Merkel, Trudeau, Macron, de még Gates és Zuckerberg is. Mindenki ott van, ahol lennie kell és teszik a dolgukat. Nem cseszett el semmit Orbán sem. Pont azt csinálja, amire utasítást kapott.


Arra meg baromira nehéz volt rájönni, hogy a covid mesterséges, mikor csak utána kell nézni a Vuhani virológiai labornak. Nameg, akinek van egy csöpp esze, az tudja, ha valamit nagyon a pofádba tolnak 0-24, az túl gyanús, illetve ha annyira kínálgatnak valamivel, azt ne fogadd el. Gyönyörűen és egyértelműen látszik a statisztikán, hogy az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás. Jöhetsz nyugodtan "hiteles" szaklapokkal, "tudományos" bizonyítékokkal, hogy az oltás mennyire hatékony, de 2 perc alatt csinálok neked háttérkutatást arról, hogy mennyire kamu a linked, ki vásárolta fel stb. Azt meg ugye te sem hiszed el, hogy a "globális felmelegedés" hatására kínában, főként a híres neves Vuhanban, sorra olvadnak ki a vírusok a jégből? 🙂 A H1N1 is mesterséges vírus volt, laborból jönnek a vírusok, nem egy képzeletbeli denevérből.


Szóval hagyjuk már azt, hogy az a hülye, aki tájékozott a világ dolgait illetően. Ott a WEF oldala, ott is utána tudsz nézni, hogy milyen digitális, totális kontroll lesz. Ott van az is, hogy a digitális azonosító chippel milyen szolgáltatásokat fognak összekötni. Akinek nem lesz, az nem jogosul semmire.

Azt hiszed, még egy pici emelkednek az árak, azt jó világ van? Francokat! Épp vezetik ki a fosszilis energiát, amiről még Orbán is beszélt. Épp semmizik ki embereket, hogy ne legyen más lehetőséged, mint engedelmeskedni. Harari (Schwab főtanácsadója) szavait idézve, a válságos időket ki kell használni, mert ilyenkor az emberek olyan dolgokba is belemennek, amibe alap esetben sosem. Pont azért fut 2 szálon a történet, meg azért "konteó" a valóság, mert ha túl sokan tájékozódnának és tudnák, hogy mi történik valójában, akkor nem tudnák megtenni, hiszen az emberek nem engedelmes kiskutyák lennének, mint amilyenek most. Tisztelet a kivételnek, mondjuk a fél világnak, akik covid alatt is tömegesen vonultak ki az utcára, lázadtak, a munkahelyük, megélhetésük, szabadságuk elvesztése és az Új világrend miatt, míg a magyar ember otthon csücsült a seggén, mert azt mondták, azt tegye.

2022. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

Oké én ezeket értem, és amúgy el is hiszem, nagyrészét ezeknek a dolgoknak eddig is olvastam, láttam.

De évek óta senki sem válaszolja meg a kérdéseimet.


1. Mégis mit jelentenek ezek a dolgok kis átlag emberek számára? Mert oké hogy szajkózzátok ezt, hogy kontroll. De írja már le valaki mégis pontosan mi, ha ti annyira látjátok.


2. Mi ezzel a cél? A pénz ígyis úgyis náluk. A hatalom is..miért kell további?


3. Mit lehet tenni? Mert a tüncikézés mint látjuk sehol se érdemes, volt a világon sok helyen. Ha ezt így végre akarják hajtani akkor is végre hajtják ha tüncikézik a világon pár millió ember..

Akkor mégis mit tegyek?

Neha az jut eszembe hogy megöngyilkolom magam a családommal együtt, de más használható ötlet?

2022. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!