Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire visel meg mentálisan...

Mennyire visel meg mentálisan a világ jelenlegi helyzete?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, de nem tudom, hogy ezzel mások hogy vannak és érdekel.

Én úgy érzem minden tervezhetetlenné vált, és kicsit kiszolgáltatottnak is érzem magam a vezetőknek. Felmerült, hogy külföldre koltozzunk, de komoly terv nincs, mert minden olyan bizonytalan. Tehát én bizonytalanságot, kiszolgáltatottságot, tervezhetetlenséget élek meg. Ezekre nem kérek kommentet, tanácsot, javaslatot, kizárólag mások megélése érdekel, erre irányul a kérdés.

Adok meg szavazást is, de a kifejtéseknek is örülök, ha az saját élmény és nem az enyémre adott reakció.


2022. aug. 9. 10:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
38%

#40


Mondjuk az embereket eddig talán jobban tönkretették a történelemben, mint most.

Annyi a különbség, hogy most már a környezetet is sikerült tönkre tenni, ezt viszont már vissza fordítani nem fogják, csak jobban pusztítani.

2022. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

A 39-el én is tudok azonosulni.

Ha valaki jó időszaknak jelölte és látja ezt, köszönöm, ha megosztja, hogy mi a titka. Komolyan örülnék egy olyan álláspontnak.

2022. aug. 10. 21:05
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

26: tessék egy érzékletes kis játék(?)film a totális kontrollról:


https://www.youtube.com/watch?v=wLZIDwN19SM


És egy hosszabb magyarázat keretébe foglalva a jelenlegi helyzet:


https://www.youtube.com/watch?v=TI8kUOn5T-Q

2022. aug. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Mióta egy szakmai oldalon azt olvastam, az eső az egész bolygónkon tele van már rákkeltő vegyületekkel, azóta elfogott egy nagyon rossz érzés, teljes kilátástalanság
2022. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!