Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire visel meg mentálisan...

Mennyire visel meg mentálisan a világ jelenlegi helyzete?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, de nem tudom, hogy ezzel mások hogy vannak és érdekel.

Én úgy érzem minden tervezhetetlenné vált, és kicsit kiszolgáltatottnak is érzem magam a vezetőknek. Felmerült, hogy külföldre koltozzunk, de komoly terv nincs, mert minden olyan bizonytalan. Tehát én bizonytalanságot, kiszolgáltatottságot, tervezhetetlenséget élek meg. Ezekre nem kérek kommentet, tanácsot, javaslatot, kizárólag mások megélése érdekel, erre irányul a kérdés.

Adok meg szavazást is, de a kifejtéseknek is örülök, ha az saját élmény és nem az enyémre adott reakció.


2022. aug. 9. 10:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehezen, több, mint 5 millióm ragadt bent a tőzsdén.

Másik részről meg emiatt is meg amúgy is esélytelenné vált, hogy végre sikerüljön házat venni. 1 éve még tiszta izgatottak voltunk meg minden.

Ami akkor túlárazott és elképesztő volt, az most olcsó lenne...

2022. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
48%

30:


Szerintem azt jelenti:

1- nem mehetsz sehová, nem tehetsz semmit, nem vehetsz semmit stb és állandó megfigyelés alatt vagy a kijelölt helyeden, mint egy labor patkány. Kapsz egy kis falatot, hogy ne halj éhen, amíg szükségük van rád, aztán kinyírnak, ha úgy akarják.

2- Mert akinek több van, az még többet akar. Az egész világ feletti hatalmat és nem csak egy szeletet a tortából.

3- Békés ellenállás tömegesen és mindenkinek egyszerre. Nemet kell mondani. Ha van száz ember, aki igent akar, meg milliárd, aki nemet, akkor az a száz ember legyőzhető. De sajnos az összefogás hiánycikk, sokaknál a gondolkodás meg sosem volt.


"Neha az jut eszembe hogy megöngyilkolom magam a családommal együtt, de más használható ötlet?"


Ennél bármilyen ötlet jobb lehet, mert a halálotok felesleges lenne és teljesen értelmetlen.


Részemről inkább a hősi halál, mint a patkány élet. Ha csata közben lelőnek, legalább vissza járhatok kísérteni őket. :)

2022. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

És ki fogja mindezt több milliárd embernél majd csinálni amit az 1esben írsz?

Mire mondjak nemet?

Be nem oltattuk magunk, másra meg nem kért engem senki

2022. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
30%

33: saját embertársaid....


Mindenre, amit nem akarsz.


Akkor már csak ki kell tartani, hogy az a nem a jövőben is nem maradjon....

2022. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
29%

#30

1. Kisemmiznek, hogy tőlük függjön teljes mértékben az életed. Ha oda a magántulajdonod, azzal oda az összes emberi jogod is. Nem te irányítod az életed, sem semmi mást. A kocsidat, mint magántulajdont hamarosan bukod a fosszilis energia kivezetése miatt. Lassan a házadat is. 2024-re teljesül be a Global Pandemic Treaty (Globális járvány/pandémia szerződés). Kötelező lesz az oltás. Onnantól fokozatosan vezetik be, hogy házat is, illetve mindent bérelni fogsz, ennek feltétele, hogy oltva legyél és digitális azonosító chiped legyen (ID2020), így jogosulsz az élet bármely területén bármire. Aki nincs oltva, vagy nem chipelteti be magát, az meghal 2030-ig. De lesz még közben egy kibertámadás is, ami leállítja a közlekedést, kórházakat, mindent, illetve lesz még egy pandémia is.


2. A legnagyobb hatalom a világon, az emberiség feletti teljes kontroll, pontosabban az agy feletti teljes kontroll. A covid oltások konkrétan már a 4.ipari forradalomhoz tartoznak. "Nem lesz semmid, de boldog leszel... ". Ide kapcsolódik, amit fentebb írtam, hogy Harari mit mondott. Az emberek sohasem adatták volna be ezeket az oltásokat maguktól, ha ők nem teremtenek olyan helyzetet, hogy az emberek szó szerint, sorban álljanak érte. Jön a transzhumanizus kora. Mint ahogy Schwab is mondja, a 4.ipari forradalom, a génmanipuláció az embert változtatja meg. Azt is megtudom neked mutatni, hogy 2045-re mi lesz az emberekből.


3. Azt lehet tenni ellene, hogy próbálod te is felnyitni az emberek szemét. Senki sincs egyedül, sose felejtsd el, hogy fél világ harcol veled együtt, ez ellen. Ne hagyd, hogy széthúzzák a társadalmat, hisz ez a céljuk, helyette össze kell tartanunk és harcolnunk kell. Személyes kedvencemet ajánlanám, hogy kitarts és küzdj. Petőfi versének feldolgozása. Aktuális.


[link]

2022. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
63%

2020 óta rendkívüli módon megvisel mentálisan az a tudat, hogy mennyire megosztottá vált a magyar társadalom. Hogy mennyien képesek voltak felülni a leginkább oroszoktól származó primitív dezinformációs propagandának. Illetve ezek hazai kistestvérének is, mert ugyanúgy rengeteg orosz álhírt 1:1ben átvevő magyar szennyoldal is létezik, és ugyanúgy terjeszti ezt a fajta mérget 24/7. Gátlástalan és kártékony módon, összeesküvéselméleteket és dezinformációs zajt, gyűlöletet gerjesztve, szándékosan, a nyugati kultúrát és értékeket destabilizáló célzattal. Be is érett a hatása, sokan ezt mostanra nálunk már önként képviselik és terjesztik is...

Ami még különösképpen kiégetett, hogy sokan mennyire félre vannak kalibrálva. Olyan dolgok ellen próbálnak büszkén és hatalmas arccal "szabadságharcolni" amivel leginkább önmaguknak és másoknak ártanak, amik ellen pedig fel kellene ténylegesen lépniük, azon pedig csak röhögnek és kárörvendenek.

Az utóbbi pár év nagyon durva szembesülés volt nekem, hogy kikkel, milyen emberekkel is élünk egy országban. Erkölcsi, morális, érzelmi és értelmi szinten is, elképesztő ez a fajta zuhanás amit az utóbbi pár év mutat.

2022. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%
#36 Igen, épp ezaz, hogy az emberek olyan szinten le vannak butítva, hogy egymásnak tudják ugrasztani őket bármivel. Oltott vs oltatlan, normális gondolkodású vs tájékozott ember (konteós). Addig se a valódi problémával foglalkoznak. A világ nem egy tüdérmese, hogy mindenki jót akar. Viszont nekünk embereknek ezen felül kell kerekedni, nem egymást leszólni, hanem megérteni, hogy mi miért történik. A Great Reset el lett indítva 2 éve. Erre kéne koncentrálni. De amíg ez nem megy, amíg nem értitek meg, meg sem próbáljátok megérteni, illetve az oltás nem engedi, hogy gondolkodj, addig ne siránkozz az árakon, meg azon, ami jön. Én 2020-ban szóltam előre, hogy 22-ben gazdasági válság lesz és élelmiszerhiány. Most is szóltam előre, mi lesz 2 év múlva. Semmi mást nem kellene csinálni, mint a média agymosása helyett hiteles forrásokból tájékozódni.
2022. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, pont a témához passzoló, friss riport - érdemes végighallgatni..!


https://www.youtube.com/watch?v=1ag7gcalYsk

2022. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon megvisel. A klímaszorongásom az egekben van, tegnap is egész nap sírtam. 22 vagyok, úgy érzem, nincs jövő, nincsenek lehetőségek, lassan az alapvető dolgokat is elveszik tőlem, azt meg főleg, ami egyedül örömet tud okozni.

Most jelenleg nagyon félek bármibe is belekezdeni. Annyira bizonytalan minden. Akartam vállalkozást indítani, erre jött a KATA hülyeség. Akarnék menni kirándulni, de lassan sem benzin, sem fa nem lesz. Le kellett mondanom egy csomó élelmiszerről, jelenleg nincs munkám és nem is találok. Kilátástalan minden.

2022. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

39: nagyon együtt érzek veled! :(


Én is totál kilátástalannak s bizonytalannak látok mindent és annyira gyűlölöm ezt a rendszert, az emberek tönkretételét, hogy arra szavak sincsenek !!

2022. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!