Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt mások is, akik...

Vannak itt mások is, akik belefáradtak ebbe a modern világba?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik túl bonyolultnak érzik ezt a modern világot, sokszor nem tudják vagy nem akarják értelmezni a dolgok működését. Olyanok, akik inkább az egyszerűség hívei. Ti nem találjátok szürkének és lelketlennek ezt a mai rendszert? Szépen lassan megöli az embert legbelül ez a rohanó világ, ez a pénzhajhászás, az időhiány, a stressz, stb.

Szerintetek mit kéne tenni, hogy egy viszonylag boldog, nyugodt, kiegyensúlyozottabb életet élhessünk egészségesebb környezetben?



2022. szept. 27. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jaj, de, én. De szerintem nem a modern világgal van úgymond gond, hanem a lakáshiánnyal. Ha már a lakhatásod meg van oldva, mert örököltél pl., akkor sokkal könnyebb lazára venni (legalábbis a rezsidémon előtt így volt :/)

Nem a technikával van a gond, ezek szerintem megkönnyítik az ember életét.

2022. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Szo szerint 5 millió forintért vehetsz egy tanyát Zalában. Egyszerűség van, áram nincs. Mi tart vissza? Ja hogy rinyálni jobb érzés mint patakban mosni meg gödörbe carni.
2022. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Balasa Bence válasza:
Az állandó gyűlölködésbe, gender mániába igen.
2022. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!