Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy küzditek le a "téli...

Hogy küzditek le a "téli depressziót", mikor sötét van egész nap?

Figyelt kérdés

Ilyenkor ősszel óraállításkor elmegy a kedvem az egész élettől kb.

Reggel felkelek sötétben, dolgozni indulok sötétben, egész nap ülök a sötétben (villanyfénynél), aztán hazaindulok sötétben és hazaérek sötétben.

Zseblámpával kell hazabotorkálnom, a kertemet csak hétvégente látom, nem nagyon lehet semmi kültéri programot szervezni.

És ez hónapokig tart.


(Pletykálják hogy egész évben téli idő lenne, ha ez megvalósul akkor szerintem inkább elköltök az országból.)


Hogy lehet depresszió nélkül túlélni ezt az időszakot?

Ti hogy tartjátok magatokban a lelket ilyenkor?


2022. nov. 10. 09:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
19%
Anyám, borogass... Mondd, te nem vagy véletlenül cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt? Kellene.
2022. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

#31

Ne offolj tovább kérlek, úgyis jelentem a válaszaid mert csak provokálsz, de amúgy PRIVÁTBAN leírhatnád hogy mi a fene bajod van velem, és szerinted pontosan miért áll gondnokság alatt az, aki szeretne világosban hazamenni munkából. Kíváncsi vagyok hogy elő tudsz-e rukkolni valami magyarázattal, vagy csak simán rosszindulatú vagy és ok nélkül szeretsz másokat sértegetni.

2022. nov. 10. 11:38
 33/49 anonim ***** válasza:
24%

"Pletykálják hogy egész évben téli idő lenne"


Brüsszel miatt... xD

2022. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Darius- ***** válasza:
73%

Sportolj, menj ki a természetbe.

Sotétben este benti program, kocsma, internet, film.

Vagy alkoss valamit, boldogit ha létrehozol kulonleges dolgot.

Én most nemrég Halloween-re leveleket szedtem ossze az erdoben. Egy befottes uveg oldalara ragasztottam és beletettem a gyertyat.

2022. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
30%

"PRIVÁTBAN leírhatnád"


Franc akar veled privátban levelezni.


"mi a fene bajod van velem"


Az, hogy buta vagy, de nagyon. A butaságot pedig borzasztó rosszul viselem.


"Kíváncsi vagyok hogy elő tudsz-e rukkolni valami magyarázattal"


Ezerszer leírtam már. Arról nem tehetek, hogy valószínűleg a szövegértéssel is gondjaid vannak.


"úgyis jelentem a válaszaid"


Szuper, mert én is jelentelek téged. :D

2022. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem zavar, birom a sotetet. Nincs tole ros.

zabb kedvem

2022. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
50%

Örülök, amiért nincsen 40 fok, hőség, napégés, napszúrás, hanem lehet létezni is.


A sötét meg full nem zavar, szeretem.

2022. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
65%

24

22-es vagyok, azon problémáztál, hogy nem lehet vaksötétben túrázni, erre írtam, hogy nem a sarkkörön élsz, nincs egész nap sötét, erre visszaválaszolsz, hogy neked de. mert egész nap a sötét, udvarra néző irodádban ülsz. Itt nem a sötétség a gond. Illetve, de.

2022. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Erdőben? Én vidéki kisvárosban. Mint írtam minden este , délután 6 után sétálunk. Asszony kutya s én. Kb 1 órát. -10 fokban is fogunk. Legfeljebb a kutyát, ha nem bírja otthon hagyjuk. Sétálj , levegőzz. Ne félj azért mert sötét van. Ahol én lakók az utca 60%-a roma. Jobb dolguk is van mint minket bántani.
2022. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

#38

Ja, értem.

Hát de napközben dolgozok, nem mehetek kirándulgatni. Néha hétvégén tudok rá időt szakítani, de legtöbbször ez nem opció mert melózni kell.

2022. nov. 10. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!