Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nők ! A ti életetekben...

Rák nők ! A ti életetekben mennyire fontos a pénz és annak mennyisége ?

Figyelt kérdés
Bőven írjatok és kort is írjatok legyetek szívesek!

2020. jún. 14. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az az egyvalaki.aki mindig ugyanazt felteszzi? Unalmas vagy
2020. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Az Én horoszkópom rák (holnap leszek 41 éves),így pont rák lettem...de a pénz szerintem nem ettől függ.. én szeretem h van vésztartalékom..sokszor van félretett pénzem, amit a férjemnek is , csak akkor mondok meg, ha kell v.mire..

Ő ismer engem..tudja,hogy nagy spórolós és gyűjtögető vagyok.. (nem haragszik érte),sőt. Mindig aggódom ..a gyerekeink és más dolgok miatt.

2020. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Adjátok ide
2020. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2! A Rák csillagjegy nem június 14től van, még Ikrek vagy :)

Amúgy nem érdekel túlzottan a sok pénz. Nyilván, jó ha van, de sosem voltam pénzéhes.

Rák csaj / 27

2020. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2uTMTyqQxl4


Remélem, ez a videó segít megérteni a pénzhez fűződő viszonyomat. :D

2020. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Tudod kit érdekel!

Kell a ráknak!

2020. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-nek.! Igen tudom..elnéztem a naptárat bocsi..tudom, hogy 22.-én születtem:) Csak összemosódnak a napok, hetek...és ránéztem. Egy héttel később fogom tartani... mikor elküldtem az üzenetet, akkor jöttem rá, hogy elnéztem.
2020. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem az egèszsèg család biztonság jobban èrdekel mint a pènz csak annyi legyen hogy mindenünk meglegyen inkább a gyerekeknek örömet okozni meglepetèsekkel tehát a pènz egyenlő boldoggá tenni a családomat hogy mindenük meglegyen ..magamra nem.szeretek költeni ha fèrjem nem rakja a kosárba vagy nem dumál rá valamire magamtól nagyon nehezen vásárolok jelentősebb összegèrt , de ha meggyőz akkor benne vagyok a vásárlásba 🙂
2020. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!