Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálod a kövér embereket?

Miért utálod a kövér embereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 13:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem a kövér embereket utálom, hanem azt, hogy kb mind betegségre fogja az elhízást, holott kb 2%~a a túlsúlyosoknak amiatt az, aztán mikor olyanokat hallok, hogy “csontokkal a kutyák játszanak”, mintha az elhízott meg a csontváz közt nem lenne semmi, meg mikor a 120 kilóst “molett”nek nevezik.

Meg mikor a 120 kilós bálna szűk/mini ruhát, stb vesz fel, s azt hangoztatják, hogy milyen jól néz ki (nem).

Itt Angliában megy ez a body positivity, folyton ilyen cikkekbe botlok, meg olyanokba, hogy “ha egészséges, nem gond, hogy 100 plusz a súlya” -ekkora súllyal nem lesz egészséges.

Ja, meg mikor a dagadt influenszer panaszkodik, hogy neki milyen nehéz pl repülnie, mert szűkek a székek - az fel sem merül benne, hogy a szerencsétlen utastárs, akinek átfolyik a székére, hogy érzi magát.

2022. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs bajom a kövér emberekkel.

Konfliktus kerülő vagyok, de annyi férfi ismerősöm utált és belém kötött hogy ha a barátnőm nevet akarna adni a leendő fiúnknak akkor bajban lennék a névválasztásnál!

2022. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
58%

Én nem utálom őket, szerintem alapból gyerekes dolog valakit csak azért utálni, mert kövér/sovány/alacsony/magas/kopasz/hosszú hajú.


Azt viszont észrevettem, hogy sokszor az ilyen kövérek azok akik baráti társaságban mutogatnak emberekre, hogy "nézdmá azt a faszit/csajt", ami lehet náluk csupán egy védekezés mechanizmus (végre ők vannak előnyben és nem ő rajta röhögnek, hanem ő röhöghet máson egy külső adottság/hátrány miatt), de mindenesetre párszor már voltam szem és fültanúja ilyen jelenetnek.


De hallottam olyat is, hogy a duci csaj (volt már benne pia) ott óbégatta az 50 kilós barátnőjének, hogy "jézusom, hát hogy néz már ki, nehogy leállj vele, tiszta szégyen". Mondta mindezt a szolid 90 kilójával a barátnőjének egy pasiról. Nyilván véleménye mindenkinek lehet, de hogy azért a táplálékláncba illő lenne elhelyezni magát mindenkinek. Én egy barátomnak nem mondtam olyat, hogy "le ne állj ezzel vagy azzal a csajjal" meg soha nem degradáltam senkit. Nem azért mert én ronda vagyok meg nem is azért mert szép vagyok, hanem nem gondolom úgy, hogy bárkinek a külsejét is ilyen módon kritizáljam.


Pont ezért, nekem egyébként nincs bajom a kövér emberekkel.

2022. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
Én az olyanokat utálom, mint te, akik ok nélkül általánosítanak.
2022. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy dagadt kolléganőm, aki ujjal mutogatott rám az irodában beszélgetésnél, hogy “ha férfi lennék, nekem te túl sovány lennél, kinek tetszenek a csontok stb”, ott sértegetett engem mindenki füle hallatára, mégis én vagyok az, aki heti 4x izzad a kondiban és helyes étrendet követ, ő meg lószart nem csinál, zabál mint egy disznó és lusta sportolni. És ahhoz képest, hogy szerinte nem kellek a férfiaknak, mégis nekem van izmos jóképű pasim, neki meg egy lecsúszott, rusnya.


Engem már rengetegszer ért ilyen atrocitás kövérektől, viszont én SOHA nem szóltam be nekik, soha nem bántottam őket azért, mert hájasok. Úgyhogy természetesen megvan a véleményem a kövérekről, a semmire van akkora egojuk, mint ide Lacháza. Majd akkor szólogassanak be más külsejére, ha valamit letettek az asztalra sporttal, egészséges életmóddal.

2022. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

#10 Tök ügyes vagy, hogy óvodás korodban nem csak megtanultál írni és olvasni, hanem még üzenetet is tudsz írni! Remélem, a szüleid, azért odafigyelnek a felelősségteljes internet használat oktatására, még mielőtt csúnya képeket kapsz idegen felnőtt bácsiktól. Egyébként 16 éves kor alatt nagyon nem kellene itt lenned még...


Ha meg idősebb vagy és ez humoros akart lenni, hát csak szólok, hogy nem volt az.

2022. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Jó gondoltam írok egy konkrétabb véleményt, mert csak odahánytam valamit az elején.

Sőt pontosítanék inkább..

Olyan kövér emberekre gondolok, akik rosszindulatúak is mindemellett.. Valahogy nekem ellenszenvesebbek, mint pld egy Sebestyén Balázs.

Eddig minden kövér ember, akit ismertem nagyon rosszmájú volt, a 80-90%uk dohányzott is mellette igen erősen, lenézték azokat, akik mozognak, sőt hülyének állítottak be mindenkit.. Értem én, hogy a világ kezd elmenni abba az irányba, hogy mindenkivel legyünk elfogadóak, de akkor az ilyen emebrek miért nem azok?

Én nézzem el nekik, hogy ők igénytelenek? Nem sportolnak? Dohányoznak? Isszák a cukros szarukat liter számra és ezek mellett halál nyugodtan gúnyolódhatnak a normális életvitelt folytatókkal szemben?

Vagy csak a magyar kövér emberek ilyen rosszindulatúak? Honnan ered ez a sok gyűlölet belőlük?

Puzsér Róbert is kövér volt, lefogyott és igenis jobb ránézni a fickóra.. Nem azt mondom, hogy csontsoványra kell fogyni, hanem egészséges szintet hozni...

2022. dec. 29. 15:07
 18/35 anonim ***** válasza:
85%

#17 Ez még mindig nagyon általános.

A rosszindulat és a gonoszság nem súlyfüggő.

Ha lefogynának ezek az emberek, a természetük attól még ugyanilyen lenne, ahogy fordítva is.

Az, hogy te csak ilyen embereket ismersz, nem jelenti azt, hogy "mindegyik magyar kövér ember" ilyen...

Ennyi erővel minden magyar sovány frusztrált, és rosszindulatú, és az általános jellegű sérelmeit mind kivetíti azokra, akik nem olyan egészségesek és megkeseredettek, mint ők...?

Puzsér attól, hogy lefogyott, nekem nem lett szimpatikusabb, mert nekem a stílusa nem jön be. Nem mondom, hogy rossz ember, vagy rossz szakember a maga területén, csak nekem nem szimpi. Ennyi. Kövérebben sem volt az.

2022. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Metionin ***** válasza:
21%
Nem utálom őket csak nem tartom szépnek, ha valaki kövér. Engem is egy kövér csaj bántott sokat az iskolában de csak a személyiségjegyeit utáltam meg.
2022. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem utálom. A legjobb barátnőm is az volt, pedig feleannyi nem evett, mint én. A szervezete egyszerűen másképp dolgozta fel. Csodálatos nő volt, dolgozott, tanult, két gyereket nevelt. Nyomába sem érhetek. Sajnos két éve meghalt nyirokrákban. Unokahúgomnak a szülés után olyan hormonális problémája lett, hogy a vékony kislánynak most széle-hossza egy. Sajnos tényleg nem mindenki a mértéktelen zabálástól hízik el.
2022. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!