Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálod a kövér embereket?

Miért utálod a kövér embereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 13:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%

#22

Nincs is baj azokkal, akik kedvesek és jóindulatúak kövéren, de a többségük elégedetlen saját magával és ezt a frusztráltságot a vékonyak bántásával vezetik le. Ha már ők nem érzik magukat vonzónak, akkor más se érezze magát annak. Csak aztán, ha meg visszanyal a fagyi és nekik szólnak be, akkor már pereskedni akarnak body shaming miatt, mint itt az egyik válaszoló😂Pedig csak azt kapják vissza, amit másnak is okoznak.

2022. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
Én nem a kövéreket utálom, hanem az ítélkezőket. Pl ha egy túlsúlyos embertől meghallom, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak" "a férfi 90 kiló felett kezdődik" "a pasik nem szeretik ám az ilyen elől deszka, hátul léc kislányokat", akkor rögtön 200 lesz a vérnyomásom, és legszívesebben elküldeném őket az anyjukba.
2022. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%

21-es, a molett az 5-10 kiló plusz, nem 30-40….

A 120 kilós nem molett, hanem bizony bálna.

Amúgy, nem nyert, egyetemi diplomám van, irodai munkám Angliában, ja, tényleg sötét vagyok..

Sose hallottad, hogy “én betegségtől híztam meg?”

Lol. Én meg sose (nagyon ritkán) hallottam, hogy “azért vagyok kövér, mert zabálok”.

Szinte mind betegségre hivatkozik.

2022. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%
Mert túlságosan nagy pozitív életszemlélete van ahhoz képest, amilyen életet él, mutat másoknak.
2022. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
93%

21-es, szépen hozod a leírt okokat..

Miért ne lehetne a hozzászólónak jó pasija, a kövér barátnőjének meg nem? Csak azért, mert neked kövér létedre jó pasi a férjed (ami ráadásul ízlés kérdése is, egyáltalán nem biztos, hogy kéne a hozzászólónak is).

Az egész írásodból süt a kisebbségi érzés, dicsekedned kell, hogy bezzeg te, kövér létedre…

2022. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

Ja, még egy vicces, ha már szerinted bálnák seggét törlöm Angliában.

Ugyanis, dolgoztam azt is, és pont egy elhízott nő förmedt rám, mikor mosdatni, öltöztetni próbáltam, hogy bénázok, hogy az 50 kilómmal nem tudom könnyen emelgetni a 100 kilós habtestét.

2022. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk, a helyesírási hibáimra is kíváncsi lennék 😄😃
2022. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
86%

Fúb@zmeg, ilyen rohadó lelkű emberi roncsot, mint szegény 15:37-es, már rég láttam. Kiakad azokra, akik szerinte utálják a kövéreket, míg neki ilyen megnyilvánulásai vannak: "primitív senkiházi vagy", "Lefogadom, hogy a te öltözködésedtől is rókázni lehet", "Valószínűleg sokkal szarabbul is nézel ki, mint ők", "iszonyatosan negatív a személyiségetek", "az embernek leginkább eret vágni támad kedve a csodálatos társaságotokban", "a lőtéri háromlábú kutya is eszét vesztve menekül tőletek", "Vagy csak simán hülyék vagytok", "te meg aztán végképp annyira primitív és sötét gyalog vagy", "Gondolom angliában a "bálnák" kakiját vakarod ennyi ésszel", "szívnom kell a girhes bagósok büdös füstjét", "szánalmas, nyomorult bagázs!", "a szánalmas, kizárólag lemondásokról szóló kis nyomorult életeteket".

És b@zmeg, miután kiokádta magát a vékonyakról, lenyom egy ilyen szöveget: "Én is voltam vékony ember, de soha eszembe sem jutott bántani egy kövéret. Csak szólok, hogy épelméjű embernek nem is jut eszébe ilyen. Jó, mondjuk itt nem sok épelméjű fordul meg, a többség igazi pszichiátriai szökevény." Azt hozzá tehette volna a pszichiátriáról (mert ő viszont tutira ott van, vagy ha nincs, sürgősen ott kellene lennie), hogy bezzeg most már kövérként imádja bántani a vékonyakat, mert az viszont valid...

Röhögnék, de ez az ember inkább már félelmetes és sírásra késztető, annyira undorító a lelke.

2022. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom a 21-est (15.37-est) azóta törölték, de az előzőből látható, miket írt.
2022. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom a kövér embereket, hanem egyszerűen csak nem tartom őket szépnek. Szerintem az emberek többsége is így van ezzel.
2022. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!