Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálod a kövér embereket?

Miért utálod a kövér embereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 13:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
15%

Nem csatlakozom a kövér nőket pocskondiázók táborához.Elfogult vagyok,mert szeretem a kövér nőket.Biztos szerencsém volt,mert eddig mindegyik kövér partnerem kedves,jóindulatú nő volt.Nem mellékesen hálásak a szeretetért.

Tudom nem mindegyik kövér nő ilyen,de nekem pozitívak a tapasztalataim.

2022. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom a kövér embereket. Inkább sajnálom.

Azokat, akik ideálisnak és egészségesnek állítják be a kövér testet, illetve bagatellizálják a hátrányos egészségügyi következményeit, nem kifejezetten szeretem.

2023. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 veterán vas ***** válasza:
100%

Valamelyik este a TV-ben, 200-250kilos emberekről készült filmet mutattak be.

Sajnáltatták magukat, sírtak, orvos és pszichológus segítségét kérték.

Az egyiket pl. négy tűzoltó cipelte el a korházba, a másikat daruval engedték le az emeletről, és olyan is volt, aki vérig sértődött, mert az orvos egyszerűen azt találta mindani, hogy vagy lead legalább 100kilót, vagy megpusztul stb.

Érdekes módon senki sem beszélt arról, hogyan jutottak el arra a szintre, hány hónapon-éven át meg sem mozdultak, csak evés, ivás, TV előtti punnyadás volt az életük. Az sem került szóba, hogy miből élnek, miből tellik napi 20-30 hamburgerre, vagy hogy miért a számítógépes játékok a legfontosabbak egy felnőtt ember számára, a nap 24 őrájában.

Most bezzeg juj meg jaj és azonnal segítsen mindenki, mert hirtelen kitört rajtuk a világvége hangulat.

Elgondolkodtató.

2023. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem utálom őket, viszont igyekszem kerülni a kövér emberekt, aminek két oka van.

Az egyik, hogy sokszor tettek rám megjegyzést (vékony szálkás fiatal férfi vagyok). Az egyik kg-os ismerősöm azért is beszólt, hogy ne izmosodjak tovább, mert az nem természetes (:D). Vagy szimplán csak a frusztrációjukat másokon vezették le, ami inkábba kövér nőkre jellemző. Gyakorlatilag az összes kövér női munkatársam/főnököm betegesen rosszindulatú lelki beteg volt.

A másik bajom meg az velük, hogy általában mindenben másban is lusták és kifogásokat keresnek.

2023. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%

Legfőképp amiatt a gusztustalan kettős mérce miatt utálom a kövér embereket, amit ők maguk igyekeznek kialakítani.

A többségüknek semmi problémája nincs azzal, ha valaki egy vékony lányon gúnyolódik, vagy ha egy sportos életmódot élő emberbe köt bele, de bezzeg ha a dagikról mer bárki is kritikát írni, akkor aztán fel vannak háborodva mind! :D

Megérdemlik az ilyenek, hogy jól kiröhögjék őket.

2023. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!