Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/268 anonim ***** válasza:
8%
Ha ezt a kettőt kiidézed, akkor elismerem hogy igazad van és visszavonok mindent.
2022. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/268 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy a halálát kívántátok azoknak, akik nem rohadnak otthon, egyértelműen szélsőséges dolgokra enged következtetni.

A seggfej viselkedés pedig továbbra is az, hogy cseszegettek más embereket csak azért, mert másként élnek, mint ti.

2022. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/268 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem igazán idézet és nem is válaszoltál rendesen, így merem feltételezni hogy elismered hogy direkt a végletekre ráillesztve értelmezel mindent amit írtunk.
2022. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/268 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a vírusrettegőnek elfogynak a tényeken alapuló érvei,akkor előkerül a konteós,laposföldes,vírustagadó,oltásellenes kártya.Tipikus.Szerencsére ti vagytok a hangos kisebbség,kb. az agyhalott klímarettegőkkel vagytok egy szinten.Biológia 1-es,visszakuporodhatsz a sarokba.
2022. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/268 anonim ***** válasza:
79%

Hoppá! Íme a 13. hozzászólás! :D

"Egy igazi tapló. Önző és ostoba. Mindegy, hogy covid vagy más, de értelmes ember nem fertőz össze másokat.

Én le is pofoztam volna, ha megtudom."


Hát, ha lepofoznátok valakit, az bizony meglehetősen szélsőséges "megoldás". Na, ez gáz. Az viszont továbbra sem gáz, ha valaki nem rohad otthon. :)

2022. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/268 anonim ***** válasza:
16%
Oké, azt nem én írtam. Egyébként nem egy köhögés miatt pofozott volna a válaszoló valakit, hanem azért amiért tudja hogy beteg az illető és úgyis közösségbe megy. Megint csak más mint amit kértem.
2022. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/268 anonim ***** válasza:
11%

"kb. az agyhalott klímarettegőkkel vagytok egy szinten"


Ki hitte volna hogy te abban sem hiszel :DDDD

2022. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/268 anonim ***** válasza:
78%

"Oké, azt nem én írtam."

Egy anonim oldalon nem lehet azt beazonosítani, hogy ki írta az adott választ.

Viszont az már kiderült, hogy vannak köztetek ilyen szélsőséges barmok is.

Megsúgom, hogy az ilyen emberek kártékonyabbak minden vírusnál. :D

2022. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/268 anonim ***** válasza:
19%

A válaszadás értékeléséből azért ki lehet következtetni, én például azért látom hogy miket írtál te.

Mellesleg azért ezt még nem tekinteném szélsőségnek, egy felpofozás nem egyenlő egy lincseléssel.

2022. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/268 anonim ***** válasza:
82%
Ez a végtelenségig csak a lefertőzöl másokat agyhalálát fogja ismételgetni,beakadt szegénynek a vírus 1x1.Bilgéc megmondta neki,hogy 2x2=5,szóval az úgy is van és mindenki idióta fertőző,aki szerint 2x2=4.Ezekkel kár vitatkozni,ez már az anyaméhben is maszkot hordott,hogy nehogy lefertőzze az anyját.
2022. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!