Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/268 anonim ***** válasza:
70%
Karikó "ham-ham" Katalin már megszakértette,hogy az "oltás" nagyon széf end iffektív.Szóval nincs miért aggódni.
2022. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/268 anonim ***** válasza:
75%

"De el kell fogadnod hogy ezzel együtt egy önző seggfej vagy, aki nem vesz figyelembe másokat."

Ja, persze. Nem én akarnék önző módon más embereket eltiltani a normális, megszokott életvitelüktől. :D


"És ezek a válaszok vannak felszavazva. Ez a norma"

Hát, akkor bizony nem velünk van a baj. Ha ez a megszokott egy adott közösségben, akkor nem a többség fog alkalmazkodni a bezáratáspartiakhoz. Ez van.


"Ennyi, veled nem lehet mihez kezdeni"

Hű, micsoda érvek! Ja, nem.

De legalább a személyeskedés szépen megy. :)

2022. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/268 anonim ***** válasza:
30%
Hát figyelj, amikor valószínűleg tudatosan nem olvasod el és értelmezed az érveimet, akkor tényleg úgy ítélem meg hogy felesleges veled erről beszélni, mert csak a JOGAIDAT mantrázod folyamatosan.
2022. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/268 anonim ***** válasza:
72%
Sosem értettem a covidhoaxban hívő vírusrettegőket.Miért jó rettegni?
2022. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/268 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk legalább én nem őrülök meg attól ha 3 napig otthon kell maradnom évi kb. háromszor. Főleg hogy boltba ki tudok menni, stb. De ez van, akinek ennyire rossz otthon azt tényleg csak sajnálni tudom. Peace <3
2022. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/268 anonim ***** válasza:
70%

"Sosem értettem a covidhoaxban hívő vírusrettegőket.Miért jó rettegni?"

Kell egy ellenségkép nekik, mert különben unatkoznának szegények egész nap a négy fal között. :D


Aki még egy buliba sem mer elmenni nagy ritkán, azt bizony csak sajnálni tudom.

2022. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/268 anonim ***** válasza:
30%

"Aki még egy buliba sem mer elmenni nagy ritkán, azt bizony csak sajnálni tudom."


Nem nem merek, csak tudom hogy vacak egy dolog ha elkapok egy betegséget és nem szeretném ezt a többieknek átadni. De önző vagyok, nem? :D

2022. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/268 anonim ***** válasza:
71%
Csak úgy mellékesen kérdezem,hogy az egész fertőzéselmélet hol van igazolva?
2022. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/268 anonim ***** válasza:
20%
Meg tök jó hogy már rég nem a covidról beszélünk. És nem tudom honnan veszed hogy úgy egyébként én nem mozdulok ki otthonról.
2022. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/268 anonim ***** válasza:
27%

"Csak úgy mellékesen kérdezem,hogy az egész fertőzéselmélet hol van igazolva?"


Hogy betegen megfertőzöl másokat? Komolyan kérdezed?

2022. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!