Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttkorban már tényleg nem...

Felnőttkorban már tényleg nem szoktak kialakulni olyan barátságok mint gyerekkorban?

Figyelt kérdés

Egy kommentet másoltam:

"Felnőtt korban már nincsenek ilyen allandóan együtt lógós baráti társaságok, az csak a filmekben van. Esélyesebb hogy több társaságod lesz innen-onnan és évi egyszer max összeröffentek. Mindenki éli az életét, parkapcsolat, gyerekek. Amúgy beiratkozhatsz nyelvsuliba vagy valami esti képzésre, de ezek az emberek is ugyanúgy szét fognak széledni. Akik jobban összetartanak azok a valamilyen önkéntesek, világmegváltók, vallásos társaságok."


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1209..



2023. jan. 15. 09:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen mély barátságot kialakítani, csak ritkán adódik mindkét fél részéről hogy nyitottak legyenek rá!
2023. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos felnőttkorban már nagyon nehèz új barátokat találni.
2023. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
50%
dehogyis nem!! Nekem pl nagy barátságom alakult ki pl az xvideos-sal és a p**nhub-bal :D Viccet félretéve, minap csajoztam be a sarki közértben, az azt követő események meg hát tudjuk minden barátságot felülmúlnak.
2023. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!