Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a libsi vegánság miért a...

Ez a libsi vegánság miért a nők és a meleg férfiak mániája?

Figyelt kérdés
Az igazi férfi szerintem húst eszik

2023. febr. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
91%
Az igazi férfi nem hisztizik azon, hogy mások mit esznek.
2023. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
24%
Ezek a lelkisérült emberek képmutatóak. A vegánság egy elég markáns eszköze a jóemberkedésnek. Azt hiszik, hogy ekkora áldozatra csak egy igazán jó ember képes. A valóság viszont az, hogy mindenki nagyon jól tudja, hogy képmutatásból csinálják. Nagyszerű eszköz arra is, hogy felsőbbrendűségüket hirdessék. Hülyének nézik a legtöbb embert.
2023. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
32%

Nem régiben láttam egy videót LL Junior véleményéről.

Kifejtette, hogy a cigányok azért nagyzolnak, tehát Boss póló, "vastag" fuksz, mert nem érzik magukat eléggé értékesnek.

Itt ugyan erről van szó.

2023. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ebben lehet valami. Ez lehet egy lelki ok.
2023. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
24%
Tudatlanok is, és sajnos az ilyen tudatlanoknak lehet új piacokat nyitni. Fogalmuk sincs mit esznek és isznak "vegán" címszó alatt. Az ilyeneknek lehet eladni hogy rovart egyenek.
2023. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
72%
5.: A vegán nem eszik rovart sem. Aki amúgy azt hiszi, ő sosem fogyasztott rovart, az nézzen utána mi az az E120.
2023. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Darius- ***** válasza:
30%
Nem tudom miért libsi szerinted. Gondolom naluk tapasztaltad, lehet igy van. A nok + igy a meleg férfiak, mert ok elmében nok, érzékenyebbek, inkabb megsajnaljak magat az allatot. Én nem tenném, mivel ez a természet torvénye, hogy nem vagyunk csak novényevok.
2023. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 Darius- ***** válasza:
30%

6-Nemrég olvastam, hogy elfogadta a napokban az EU a tucsok , mint alapanyag hasznalatat bolti ételekben.

Nem tudtam hirtelen mi az E120, de amint beirtam a keresobe most mar ismeros, ez valami bolha azt hiszem.

2023. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Libsik környében gyakori a vegán elmebaj.

Bezzeg ha megkérdezem tőlük, hogy miért tartanak kutyát, macskát és miért etetik őket hússal, ha ők hardcore vegánnak tartják magukat, akkor én vagyok a hülye.

2023. febr. 5. 13:35
 10/51 anonim ***** válasza:
82%
Egy vegánt ismertem, az véletlenül sem libsi.
2023. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!