Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a libsi vegánság miért a...

Ez a libsi vegánság miért a nők és a meleg férfiak mániája?

Figyelt kérdés
Az igazi férfi szerintem húst eszik

2023. febr. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs mi az a "libsi vegánság" a veganizmus egy etikai álláspont, semmi köze a politikához.Azt, hogy ez a meleg férfiak és nők mániája lenne sem hiszem hogy képes lenne a kérdező bármilyen statisztikai adattal alátámasztani.

Szintén nem világos a kérdező mit ért igazi férfi alatt, és hogy ehhez miért kell húst enni, ami ebben a kontextusban(veganizmus) az állatok szükségtelen megölését jelenti.

2023. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
27%
Játszod az idiótát. Nem is adtál rendes választ a kérdésre, csak kötözködni jöttél. Ami azt jelenti, hogy sokkal jobban unatkozol és sokkal több szabadidőd van, mint a kérdezőnek, akinél annyival többnek tartod magad.
2023. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
40%
Jó kedves 42-es, amit te csinálsz az a kötekedés, én elején írtam, kérdés volt, ha neked kötekedés, te bajod, de amit te csinálsz az garantáltan nem más mint kötekedés, ha tovább folytatod én nem reagálok neked többet csak jelentem, a kérdező válaszára voltam kíváncsi, hogy miért jutott eszébe, ha neked nem tetszik, vagy neked kötekedés, az meg már a te bajod, de ne csináld itt külön ebből a hisztit.
2023. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
29%
Itt egyedül te hisztizel azon, hogy olyat kérdeztek, ami neked nem tetszik. Nem a tiéd az oldal.
2023. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
78%

41-es!

A libsi vegán nem ugyanaz, mint az egyszerű vegán. Ők összemossák a politikával is a vegánságot, nem is feltétlenül ismerik az ideológiáját

2023. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
28%

Jó a kérdés!

A libsik nagy része nő meg Lmbtq vagy nem tudja de az….

Itt trendi a növény evése és el tudja mondani, h nem bántja az állatokat.. az ilyenek fenyegetőznek azzal, hogy ki fognak menni nyugatra:)

2023. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
86%

Az állításod, miszerint a vegánság vagy az állatvédelem a "libsi" (azaz liberális) nők és meleg férfiak mániája lenne, nem állja meg a helyét, és kifejezetten sértő. A vegánság és az állatvédelem nem politikai vagy identitás-alapú kérdések, hanem etikai alapokon nyugszanak, amelyek számos embert, függetlenül nemüktől, szexuális orientációjuktól vagy politikai beállítottságuktól, motiválnak.


Az emberek különböző okokból választanak vegán életmódot vagy állatvédelemmel foglalkoznak. Az egyik motiváció lehet az állatok iránti szeretet és tisztelet, az etikai és morális okok, az egészséges életmódra való törekvés, az éghajlatváltozás és az ökológiai fenntarthatóság, vagy más személyes okok. Ezen okok mindegyike személyes és egyéni döntés, és nem kapcsolódik sem a politikai, sem a nemekhez, sem a szexuális orientációhoz.

2023. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
20%

A vegánok miatt nem meghalnak az állatok, hanem meg sem születnek. Mi húsevők életet és halált adunk neki. A vegán az élet lehetőségétől is megfosztják az állatokat.

A vegánok miatt kevesebb állatra van szükség. Így miattuk kevesebb állat születik. :(


Amúgy szerintem képmutatás az egész. Tipikus libsi szokás. Szociopata emberek akik mesterségesen próbálnak empatikusak lenni. Alapból nem azok, de ily módon kompenzálnak. Sajnos egyre több van belőlük.

2023. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
48.: Ahogy jelenleg zajlik a nagyüzemi állattartás, hát abba tényleg jobb meg sem születni, írom ezt nem vegánként.
2023. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
76%

Arról nem a húsevők tehetnek, hogy kapzsi emberek mm pontosan kihasználják a törvény adta lehetőséget. Eleve már a törvény is rossz, mert azt is kapzsi emberek hozták.

Amúgy nem minden nagyüzemi állattartó ilyen.

2023. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!