Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a libsi vegánság miért a...

Ez a libsi vegánság miért a nők és a meleg férfiak mániája?

Figyelt kérdés
Az igazi férfi szerintem húst eszik

2023. febr. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
77%
Kezdjuk ott: a vegan eletstilus. Nem eszek hust, GYK: a rovar is az, a hal is. Tejet, tejtermeket, tojast, a mez a mehek vedelmeben nem egyertelmu. De en mar eleve a hust sosem birtam, rosszul vagyok tole, vegetarianbol lettem vegan & and raw vegan. Szerintem finomabb. Volt kutyam, van macskam, termeszetesen NEM VEGANEK, mert nem birja az emesztorendszeruk, kinyirni nyilvan nem akarom oket. A macska kulonben is ragadozo. Sot, meg a lipsi ideologiaval sem tudok teljesen egyeterteni. Hat, ilyen is van. ;-)
2023. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ez inkább divat mostanában egy csomó más elmebajjal együtt. Az ember mindenevő, ezen nem tudunk változtatni. Az az egy vegán, akit ismertem, vagyonokat költött az étrendjére.

#10 voltam

2023. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
89%
12: en vagyok a macskas. ;-) Igen, vannak a divatbol veganek. Akik mar tulzasokba is esnek, teljesen felesleges dolgokat muvelnek, ok azok, akik a kornyezet vedelme iranti felbuzdulasukban inkabb a tudatlansaguk miatt csak szennyezik azt, pl. Es akik atesve a lo tulso oldalara ertik teljesen felre a liberalizmust, ami nem azt jelenti, hogy gatlastalanul, esz nelkul muvelunk barmit.
2023. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
83%
Nagy általánosságban jobban beleillik a liberális irányzatok közé, viszont sok vegán van, aki nem politizál.
2023. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
16%
mindenki vegán , hús is növényből van
2023. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
40%

Amiért pl a szelektív hulladékgyűjtés, meg az egyéb tudatos életvitel is inkább a nőkre/balos férfiakra jellemző: az átlag férfiak a saját szükségleteiket (vagy inkább hóbortjaikat) minden más elé helyezik, irtóznak a sajátjuktól éltető nézőpontoktól, és köztük gyakoribb "a világ körülöttem forog, aki tőlem eltér, az ostoba és hülye!!!4!" szindróma.


Ami önmagában egy dolog, kit érdekel hogy húst esztek, meg hogy a sok zsír miatt köztetek gyakoribbak a szív és érrendszeri problémák. Mindenki azt csinál, amit akar.

Viszont azon visítva tudok röhögni, amikor ezzel "a férfi húst eszik!!!" szöveggel jöttök.

Akkora ego van ebben az egy mondatban, mintha ti magatok öltétek volna le puszta kézzel a prédátokat, nem pedig a sarki hentestől vennének a húst, amit anyukátok/nejetek főz meg pörköltnek. Vagy mintha kéne nektek ez a fajta kalória bármire is, nem csak napi 8 óra irodai egy helyben ülésre, plusz munka utáni kockulásra.

Oh?? Igazi férfi húst eszik? Mire kell az energia? Hajnaltól alkonyatig az erdőben keresed a ragadozókat, hogy megküzdhess velük, és megvédhesd a törzsedet tőlük? Vagy csak fortniteozol és netezel egész nap, és napi 12 óra a képernyőidőd?

Nem tudom, számomra végtelenül gáznak tűnik ilyen lusta, modern életvitel mellett is kapaszkodni abba, hogy "d-d-d-dehát a hústól leszel maszkulin!! én FÉRFI vagyok nem pedig GYENGE NŐ!! nekem KELL a hús!!"

Hidd el, hogy elég lenne a saláta is :)

2023. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
15%
#16 Neked át kéne műteni a szemed a fejed oldalára, akkor te is préda lehetnél. :D
2023. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs bajom azzal, ha valaki egészségügyileg vegán, bio, stb. Inkább az a baj, amikor valaki kitalálja, hogy akkor ő ezt követi és elkezdi lenyomni a másik torkán a szorongását és nem vallja be, hogy fél az élet elmúlásától, hogy vége lesz a világnak, fél a korai haláltól, stb. Erénynek csomagolja a félelmeit. Ez nagyobb baj.
2023. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező ne legyél abban biztos, hogy az állataiknak húst adnak. Steiner Kristóf hatalmas szószólója annak, hogy még a kutyáit is vegán kajával eteti, meg, hogy Izraelben a kóbor macskáknak is vegán konzervet adott... Csodálom, hogy az emberek nem mentek neki jobban, konkrétan állatkínzást propagál és gyakorol a pasi.
2023. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
67%

Én is azt akartam írni a 9-esre, hogy van vegán kutya/macska eledel.

16-os!

A húsevés nem feltétlenül plusz energia, sőt, az olajos magvak rengeteg kalóriát tartalmaznak, meg a tésztafélék is. Unokatestvérem 90-ről 130 kilóra hízott miután vegán lett.

Én azon röhögöm halálra magam, amikor a vegánok "megmentik a világot" ha egyszerűen csak nem esznek húst, azzal semmi baj, csak ne fontoskodjanak.

2023. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!