Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a libsi vegánság miért a...

Ez a libsi vegánság miért a nők és a meleg férfiak mániája?

Figyelt kérdés
Az igazi férfi szerintem húst eszik

2023. febr. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
64%
Akkor remélem, érted a párhuzamot.
2023. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
40%

Az alap párhuzam fura picit, hogy hol a gond azzal hogy érdeklődtem, hogy hogy unatkozhat valaki annyira, hogy azzal foglalkozik ki mit eszik?


Mert most az, hogy a melegek meg a nők eszenek ilyesmiket jobban nem tudom mit befolyásol bárki életében, azt eszik mert azt akarnak enni, míg igazából a saját pénzükből veszik szívük joga azt enni.

2023. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
13%
Hol azzal a gond, hogy valaki ilyen kérdést ír ki? Mennyire unatkozhatsz, hogy ezzel foglalkozol? Mennyire befolyásolja az életedet?
2023. febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan szövegértés nem megy? Irtam én hogy gond? Kérdeztem, abban mutasd meg hol a gond....
2023. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
29%
Elég világos a párhuzam a kettő között, de ha nem érted, vagy úgy teszel mintha nem értenéd, azon nem lehet segíteni.
2023. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
79%
Hát egy párhuzamos univerzumban elhet léteznek ilyen párhuzamok, de ha te képes vagy ennyire félreértelmezni egy kérdést, azon meg én nem segíthetek.
2023. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem sikerült volna felfognod, pont ugyanannyi joga van itt bárkinek kérdét feltenni. Senkinél nem vagy felsőbbrendű, hogy eldö tsd, kinek mit szabad. Ha neked ne lenne szabadidőd és nem unatkoznál, akkor itt se lennél. Szóval képmutatás számonkérned a kérdezőt. Arról nem is beszélve, hogy vegánok propagálják az életmódjukat és még húsevő állatokra is ráerőszakolják, ami állatkínzás. Ezzel közönyösnek lenni szégyen, nem dicsőség.
2023. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
55%
Az "ennyire ráérsz?" kérdésed nyilvánvaló kötekedés, hiszen látod, hogy kiírta a kérdést, tehát egyértelmű, hogy ennyire ráér. Ne csinálj úgy utólag, mintha nem értenéd miről van szó!
2023. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg rémeket látsz, vagy bemeséled magadnak a dolgokat, de ismétlem mutass rá, hogy hol írtam hogy ne tehetné fel, nem is arra voantkozott a kérdés hogy felteheti vagy sem, de tényleg, igazából ha már a kötekedést említed akkor emgtennéd hogy nem kötsz bele totál alaptaln dolgokba?
2023. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
25%
De majd a kedvedért akkor legközelebb úgy fogalmazom hogy miként jutott eme kérdés az eszedbe, mi volt a kindulópont, valahogy így hivatalosan jó?
2023. febr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!