Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban miért kell...

A mai világban miért kell kisgyerekek kezébe telefont, tabletet adni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a telefon, tablet ellen, de ezek a kütyük függőséget okoznak náluk. Amikor én gyerek voltam, akkor nyilván nem ez volt elterjedve, hozzátenném, pedig én sem vagyok öreg. Régen még nem voltak ilyen kütyük és az emberek sem voltak telefon, tablet függők. Konkrétan a mai gyerekek a tablet előtt eszik és azt sem tudják, hogy mi van. És ha nincs naluk a kütyü már nem is hajlandóak enni. Plusz a mai generációt hülyítik a az impulzussal teli Tiktok, YouTube videók

2023. ápr. 19. 16:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*meséket
2023. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az Online Oktatás óta lett egyre több Online feladat, hiába hogy már nincs online oktatás
2023. ápr. 19. 17:12
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gyakori a technika a mai világban. Szerintem megszokás. Mostmár a szülők is többet telefonoznak, megszokottabb dolog. Ennek lehet hátránya is, meg előnye is.
2023. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Addig sem kell nevelni a semmire kinyomott szerencsétlent.
2023. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Na vajon miért?

Tudod te is, mert addig is elfoglalja magát a gyerek és kevesebb energiát igényel a szülőtől/nagyszülőtől, vagy bárkitől, aki éppen foglalkozna vele

2023. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
Azért hogy érzelmi-értelmi fogyatékos legyen.
2023. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Metionin ***** válasza:
77%
Amiért minket anno leültettek a tévé elé: hogy addig is kussoljunk és ne kelljen velünk foglalkozni.
2023. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Apu vett néha bohóc csokit.
2023. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

Mert addig is lefoglalja magát a gyerek.

Egy jó szülő nem tesz ilyet. Az más dolog, hogy megismerteti a technikával gyerekét, ezt meg is kell tenni. De az, hogy a kezébe vágom a tabletet, hogy nesze játszál vagy csinálj amit akarsz, egy nagy felelőtlenség. Kisgyereknek nem is kéne a kezébe adni ilyet szerintem. Nem neki való. Ha kicsit nagyobbacska lesz, mondjuk 10-11 év körüli, akkor már lehet, de akkor is némi felügyelettel.

2023. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Szülői zárral, mert arcába tolják a Tóth Andit meg a nagy csöcsöket!
2023. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!