Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 2gyerekes...

Szerintetek egy 2gyerekes 40éves nőnek hogyan tellik a napja?

Figyelt kérdés

Egy átlagos családban szerintetek milyen lehet a zasszony egy napja?

Nem a fogatlan alkesz és nem a menő vállalkozó család, hanem a nagyátlag családban vajon mit csinál a nő?

A gyerekek sem nagyon kicsik, kisiskolások


2023. ápr. 25. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Láttad a Spartacus filmet?

Van benne olyan rész ahol gályarabok vannak. Na úgy telik a napja egy két gyerekes nőnek, független attól hogy hány éves.

Sosem szeretném megtapasztalni, látom a környezetemben élő családokat, hogy élnek nap mint nap.

Örök monoton gályarab élet.

2023. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#10 Ezért kérdeztem egy szerinted mit csinál, tök általánosan. Ismerek ilyen és olyan felállásban lévő nőtársat 1-2 saját gyerek+tombolán nyert nagyranőtttől a tényleg a társa felálláson át.

Igazából arra vagyok kiváncsi, hogy szerinted, nem is a Ha...


Köszi 8as válaszoló, tök jó, hogy válaszoltál:)

2023. ápr. 25. 14:44
 13/19 A kérdező kommentje:
#11 még nem. Ha nem is gályarab, de nem is egy rózsaszín habcsók
2023. ápr. 25. 14:47
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
11:)))
2023. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
"Ismerek ilyen és olyan felállásban lévő nőtársat 1-2 saját gyerek+tombolán nyert nagyranőtttől a tényleg a társa felálláson át."- fú, én ezt a mondatot nem értem.
2023. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Úgy, hogy lefekvéskor azt mondja végre pihenhetek nem akarok felkelni többé de a gyerekeimért fel fogok.
2023. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A gályarabtól azért marhára messze vannak, ha még félrelépni is van idejük.
2023. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkinek máshogy. Korban már kozelitek felé (36 vagyok, két gyerek megvan), napközben dolgozom, most vacsorázni fogunk, utána a nagyobbiknak segítek tanulni, este majd olvasok vagy nyelvet tanulók szerintem, vagy mindkettőt, éjfélig belefér sok minden. Ami biztos, hogy holnap úszni megyek, az egy héten kétszer háromszor megvan. Nem tudom, mire vagy pontosan kíváncsi, ilyen mindennapi teendőkre, vagy hobbikra, hétköznapi meg hétvégi idotoltesekre, vagy mire?
2023. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%
*tanulok
2023. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!