Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kifakadok és megírom annak...

Ha kifakadok és megírom annak aki fogdosott hogy mit gondolok róla és hogy traumát okozott, akkor könnyebben el fogom tudni engedni, mégha esetleg bajom is lesz belőle? Illetve ez mennyire számít molesztalasnak?

Figyelt kérdés

Elég speciális helyzet

1 évvel ezelott dolgoztam hostessként külföldi bárban, étteremben,(nincs benne semmilyen kválkodás, mielőtt bárki ezt gondolná) szórólap osztás, koktél osztás, útbaigazítás a munka. egy fiatal barátom segített kijutni. Májusi szezonban voltam, aztán szeptemberben visszamentem még egy hónapra.

Májusban találkoztam a fő szervezővel, aki egy 40es házas férfi

Akkor alig beszéltünk, elkérte az instam, ennyi


Mikor visszamentem szeptemberi szezonban, munka előtt arcra puszit adott, este mikor a csapat elment együtt bulizni átkarolta a derekam, többször beszélt hozzam.

Egyik este odáig fajult a dolog hogy hátulról atolelt és úgy táncolt velem amíg le nem esett és eltoltam magamtól, ezt megismételte 3x

Majd mikor hajnalban a tengert fotóztam a club előtt a parton, szinten odajött és hátulról atolelt, itt már ráütottem a kezére és mondtam hogy mi van a feleségeddel? De csak elnevette és azt mondta hogy ugyan már csak viccel.


Ezen kívül egyszer meg a medence mellett is felkapott és eljátszotta hogy bedob, majd máskor beugrott mellem a medencébe és azzal “viccelt” hogy a víz alatt megfogta a lábam és magához húzott.


kamaszkorom óta szociális fóbiás vagyok és pánikbeteg, többször előfordult már hogy valamilyen sokkoló szituációra képtelen voltam reagálni.

Ha kiabálnak velem pl az iskolában, munka során képtelen vagyok megszólalni.

Volt már többször olyan hogy az utcán, szórakozóhelyeken, odajottek, hozzam értek és egyszerűen képtelen voltam reagálni.


Tudom hogy ez furcsán hangzik de nekem ez az egész csak egy pár hónapja esett le hogy valójában mit is csinált és hogy ez mennyire illetlen volt, sőt gyanítom már zaklatás kategória.

Természetesen soha tobbe nem megyek vissza oda dolgozni, de nem hagy nyugodni a dolog.


Meg akarom írni neki hogy mit tett és meg is fenyegetem hogy elmondom a feleségének.

Viszont ha ezt megteszem felek hogy bosszút all.


Mit tegyek?

Ha nem teszek semmit örökre emeszteni fog.

Sírni szoktam emiatt itthon és duhrohamaim vannak(borderline is vagyok)


2023. júl. 12. 12:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Én őszintén nem értem hogy lehettek ennyire érzéketlenek

Ti vagytok azok akik önvédelemre tanítanatok egy 50 kilós lányt hogy amikor egy 90 kilós férfi megtámadja egy club WC-jében akkor védje meg magát….


Remelem nem nők vagytok


Garantálom neked hogy tudja ki vagyok, mert idén is hívott hogy menjek vissza dolgozni amire nem reagáltam.

Es ha megfenyegetem hogy írok a feleségének, akkor megizzadna egy kicsit.


Egy ilyen féreg rátámad egy nőre, ölelgeti hátulról és kihasználja, egy eleve szorongással küzdő not és a 20 évvel fiatalabb 20as éveiben járó nőnek erre azonnal reagálnia kellene és nem lefagyni.


Tényleg miért történik nemi erőszak, miért nem védik meg magukat a hülye nők?


Igen egy évvel később, meg mindig gyotor ez hajnali 3-kor is,

2023. aug. 1. 02:35
 22/24 anonim ***** válasza:

Van papírod a szociális fóbiáról és a szorongásos zavarról? Mikor diagnosztizáltak?

Egy 19 éves szociális fóbiád és szorongásos lány hogyan hagyja ott a biztonságos/megszokott közegét és vállal pont olyan munkakört, ahol emberekkel kell foglalkoznia?


Nem helyes amit a főnököd veled csinált, pláne, hogy eltoltad és a kezére is csaptál, tehát jelezted, hogy neked ez nem oké. Szerintem nem érdemes fenyegetőznöd meg irkálnod, mert le se xarják. Egyszerűen döntsd el, aztán fűts be neki google értékelésekben, az asszonynál vagy a feletteseinél(ezt csak akkor, ha belső vizsgálat esetén hajlandó vagy tanuskodni).


A jövőre nézve pedig egy tanács (nem áldozathibáztatás)...ha tudod magadról, hogy nem tudsz úszni, akkor ne ugorj a mély vízbe.

2023. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Dehogynem aldozathibaztatas

Ha pincérnő lettem volna akkor már nem lenne gond, de a hostess szóra ugrik mindeki és mindeki aki nem tudja ezt a munkát csinálni egyből ráfogja hogy azok kvák.

Volt ott több lány is, a disznó csak engem zaklatott, akkor a többiek már nem “ugrottak a mélyvízbe”?

Nem tudom hol olvastad hogy 19 vagyok…. Sehol nem irtam ilyet.


Másrészt akinek nincs szociális fobiaja az nem hagyhat le szted ha ilyen helyzetbe kerül?


Vagy ha egy 190 centis férfire mászik épp rá egy meleg, az nem fagyhat le?


Ha zöldséget pakolnék és a férfi rakodó munkás kolléga fogdosta volna meg a fenekem akkor már nem magamnak kerestem a bajt?

Csak azzal a munkával van baj, ahol csinosnak kell lenni, mi?


Amikor az orvos akart kikezdeni velem, akkor is én kínáltam fel magam?


Hogy lehet a magyar társadalom ennyire érzéketlen?

Majdnem egy éve ezen remegek hogy mikor írjak neki és mennyire fakadjak ki, erre itt is ezt kapom?

A rohadt életbe már

2023. aug. 1. 14:48
 24/24 anonim ***** válasza:

Bocs, beégett a 20as szám és írtad, h egy éve, onnan a 19, de nem is ez a lényege a mondókámnak, hanem a mélyvíz.

A leírásod alapján szociális fóbiád volt és szorongtál. A mélyvíz itt azt jelenti, hogy szociális fóbiával elmentél olyan munkakörbe, ami igencsak a konfortzónádon kívül esik, mert nem tudod úgy kezelni a környezetet, mint aki nem szorong.

Én azt nem vitatom, hogy a főnököd köcsög volt, csak az előtt állok értetlenül, hogy hogyan keveredtél így oda olyan munkakörbe, ami kifejezetten emberek közt történik.

A vége pedig továbbra is áll, kezeld a szociális fóbiád és a szorongásod, különben az emberekkel való negatív interakciók hatása rád hatványozott lesz, amivel később szintén te fogsz szívni.

A főnök kapcsán meg tégy belátásod szerint, ahogy írtam. Rajtad áll.

2023. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!