Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ingerküszöb növelése?

Ingerküszöb növelése?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy minnél csípősebbet eszel akkor fokozatosan nő az ingerküszöböd és kevésbé fogod majd ugyanazt csípősnek érezni. Gondolom ez a durva, felkavaró videók nézegetésével is nő az emberben, hogy mit tart majd felkavarónak, igaz? Mit lehet még így "fejleszteni" az emberben?

2023. júl. 28. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktam néha hagymát enni, de nem szoktam a környezetemre hárítani a kellemetlen illatokat. :) Hangosan szoktak kibeszélni mindig-minden téren, előttem meg mindenki nyájaskodik. Nem engem kell uralkodva dominálni, hanem saját magunkat, így többet tudunk majd elviselni, akkor is, ha nem mindig tudunk kedvezőbb feltételeket teremteni saját boldogságunk szempontjából.
2023. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!