Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutat az emberek többség...

Miért mutat az emberek többsége nagyobb tiszteletet és alázatot BMW tulajdonosok felé akár az utakon, akár ha látja, hogy abból szálltál ki és találkoztok, stb.. ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a másik fele is aki szidja őket vagy irigységből vagy csak szimplán pár rosszabb benyomás miatt, de teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek mind az utakon vezetés közben mind ha látják, hogy BMW-ből szálltam ki mint mikor a céges autómat vezetem (2022-es Skoda Superb)


Még csak 1 éve van saját autóként BMW-m, előtte egy sima Toyota Corolla-m volt, de ég és föld a különbség aközött is meg a céges kocsim között is ha a BMW-vel vetem össze és most nem a vezetési élményről beszélek hanem a többi ember hozzállásához..


2023. aug. 9. 15:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Èn 30 èves suzuki tulaja vagyok. Ès kèpzeld lenne pènzem bmw re , de nem kell. Amig ez a kis szaros gurul , oda nem adnàm , nekem eszmei èrtèke van. Az meg , hogy ki nèz le kit...te azt hiszed több leszel az autódtól? Hàt nem . Engem pont hidegen hagy , hogy kinek milyen autója van, vagy nincs, egyedül az vicces mikor a Bmw-s begurul tankolni 2000 -èrt.
2023. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Szerinted ha 32 milliós autót veszek akkor 2000-ért tankolok? 4 felni meg 4 gumi amit télre veszek többe kerül mint az éves fizetésed ember..


Továbbra is keveritek a szezont a fazonnal. Ti itt az ilyen fiatal suttyókra gondoltok, meg maximum az olyanokra akiknek apuci megveszi 18 évesen a kocsit.


Aki 30 éves Suzukit vezet annak nincs pénzre BMW-re, jóra és/vagy újabbra biztos nem, különben nem azzal a szutyokkal járna.


Ez olyan mintha valaki a panelban nyomorogna és közben mondaná, hogy amúgy lenne pénze medencés családi házra Budán, de ő jobban szeret a panelban szenvedni. Ne már..

2023. aug. 9. 16:28
 13/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nincs 32 milkóm kocsira. De neked se ebben biztos vagyok.
2023. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Ha te biztos vagy benne, akkor biztosan úgy van, de azért kiváncsi lennék felmernéd e tenni rá erre mondjuk a jobb karod?
2023. aug. 9. 16:38
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek őszintén mi értelme? Fényezed magad, de azt nem fogadod el, amit itt írnak, és állítod, hogy keverik a szezont.


Szerintem is csak beképzeled ezt az egészet, és ezt hiszed valóságnak. Van ilyen, főleg, ha nagy az egód és azt hiszed, hogy mindenki csak veled akar foglalkozni.

2023. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha te 32 millió forintot tényleg arra fordítasz, hogy megvásárolj -és fenntarts egy Béemvét, akkor olyan szinten állsz szellemileg, és pénzügyi tudatosság terén, hogy innentől bármilyen érdemi vita teljesen tárgytalan.
2023. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

A kérdésnek az lett volna értelme, hogy normális válaszokat kapjak.


Csak éppen itt nem azok érkeztek, hanem "beképzelem", "BMW-s suttyó 2 ezerért tankol" és társai, mindezt az egyiktől aki 30 éves Suzukit vezet saját bevallása szerint..


De kár is volt itt feltennem a kérdést, csak megkeseredett és ezáltal mások sikerére irigy emberek vannak ezen az oldalon többségben..

2023. aug. 9. 16:47
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagyunk a rosszak, mert nem az egódat simogattuk? 🤷🤦😂👏


Mi a normális válasz akkor szerinted? Ha bólogatunk neked és veled értünk egyet?

2023. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

#16


Miért ne fordíthatnám arra? Van saját házam, van mellette már egy másik lakásom is amit kiadok, havi 2,8 milliót keresek , év végi prémium 4-8 havi bér teljesítménytől függően. A pénzügyi tudatosságról ne nyissunk vitát mivel ez közel áll a szakterületemhez. Nyilván nem lesz pénzügyileg tudatos egy drágább autót venni/fenntartani olyan embernek aki nem engedheti meg, vagy más fontosabb dologtól veszi el azt a pénzt, de nálam belefér és akkor miért járnék Toyotával vagy más hasonló középszerű autóval?

2023. aug. 9. 16:52
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Na mostmàr làtod ki nèz le kit? Te lenèzed a suzukist mert nem villog dràga kocsival, akkor mi simàn lenèzhetünk tèged amièrt ekkora egód van. Egy embert nem a kocsija hatàroz meg !
2023. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!