Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutat az emberek többség...

Miért mutat az emberek többsége nagyobb tiszteletet és alázatot BMW tulajdonosok felé akár az utakon, akár ha látja, hogy abból szálltál ki és találkoztok, stb.. ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a másik fele is aki szidja őket vagy irigységből vagy csak szimplán pár rosszabb benyomás miatt, de teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek mind az utakon vezetés közben mind ha látják, hogy BMW-ből szálltam ki mint mikor a céges autómat vezetem (2022-es Skoda Superb)


Még csak 1 éve van saját autóként BMW-m, előtte egy sima Toyota Corolla-m volt, de ég és föld a különbség aközött is meg a céges kocsim között is ha a BMW-vel vetem össze és most nem a vezetési élményről beszélek hanem a többi ember hozzállásához..


2023. aug. 9. 15:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal nemrég magunk elé engedtünk egy BMW-t meg egy másik drága autót. Annyira sietett mindkettő, hogy majdnem koccantak. Apám meg tartotta a kötelező sebességkorlátot a kis Suzukival, és nevettünk a két hülyén.
2023. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Valóban nem a kocsija határozza meg az embert, de azért egy 30 éves suzuki az jól betájolja az embert.


Ha valaki új Suzukival jön azt még elfogadom, hogy nem akar sok pénzt költeni az autóra elég neki az a 10 millió körülit beletenni. De amikor valaki egy 30 éves Suzukival jár ami kevesebbe kerül mint 1 darab gumi az autómon azt nem tudom és nem is fogom tudni komolyan venni bármilyen üzleti szempontból. Ha barátom lenne és tudnám, hogy a gyárban robotol 200 ezerért akkor nem nézném le ezért, de kívülállóként nem tudom vele egy szintre helyezni magam.

2023. aug. 9. 16:57
 23/42 A kérdező kommentje:

#21


Sosem értettem, hogyan lehet nevetni egy tipikusan csóró autó Suzukiból egy olyan autón ami többet ér mint a lakás amiben laktok? És még büszkélkedni is vele, hogy jót nevettetek?


Ez olyan mint jót nevetni férfiként egy másik férfin, hogy neki egy szupermodell a barátnője, neked meg ott van a dagadt és csúnya Juliska, de jót nevetünk, hogy neki ilyen szép barátnője/felesége van.. ne már..

2023. aug. 9. 16:59
 24/42 anonim ***** válasza:
83%
A BMW az erőszakos, pofátlan, gátlástalan ember autója és az ilyen embereket megvetem. Itt kérek elnézést azoktól a BMW tulajdonosoktól, akik normálisan viselkednek az utakon és a 1000 tulajdonos viszonylatában 990 miatt kell szégyenkezniük!
2023. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
Drágám, apám vezetőként ment nyugdíjba, ez a kis Suzuki az utolsó autója, városi közlekedésre, bevásárolni, orvoshoz menni tökéletes, amúgy tudna venni drágábbat is, de minek, ha nincs rá szüksége? A szituáción nevettünk, hogy majdnem balesetet csináltak, drága az ilyen autók javítása. Tudod, engem általában 3 autó sofőrje akar elütni jellemzően úgy, hogy én vagyok szabályos, és ők csesznek figyelni a gyalogosokat, BMW, Mercédesz és Audi, szóval közlekedésbiztonság terén inkább elengedem azokat, akik ilyen autóval vannak, mint hogy én kerüljek kórházba.
2023. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugye viccnek szántad a kérdést?
2023. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#24


Valóban vannak tahók és fiatal suttyók akik égetik a márkát, de a 1000:990 arány elég túlzó.


#25


Az, hogy vezetőként ment nyugdíjba az elég tág fogalom. Az meg, hogy tudna venni drágábbat, élhetne jobban, és a többi meg hülyeség. Én is vehetnék drágábbát, vehetnék egy M8-ast is csak az már valóban megtépázna anyagilag és nem akarnék drága kamatokat sem fizetni. Viszont ha állítólag vezetőként ment nyugdíjba, már ha nem takarító kocsit vezetett, hanem milliós fizetése volt és most jó nyugdíja akkor biztosan nem egy Suzukiban nyomorognék.


Ismételten azt tudom felhozni, hogy minek lakna valaki egy kis panelban, ha lenne pénze egy nagyobb komfortos lakásra vagy kertövezeti magánházra?


Azért mert nincs ilyen, ez a "lenne rá" és a társai csak önámítás. Ha van rá, akkor nem kínzom magam. Ha a lenne rá azt jelenti, hogy van tartalakként még valamennyi pénz , de ha azt elkölti utána nincs utánpótlása az nem azt jelenti, hogy megengedheti magának, csak azt, hogy hirtelen a tartalékból megengedheti magának.

2023. aug. 9. 17:12
 28/42 anonim ***** válasza:
80%
Hàt nem kell üzleti szempontból komolyan venned, mert valószínű hogy nem fogunk üzletelni. Àpolónő vagyok, nem lesz 32 milliós kocsim soha, bàr nem is vàgyok rà, de cserèbe vagyok annyira ember, hogy úgy foglak tèged is kezelni , mint egy tömegközlekedèssel èrkezett beteget. Sajnàllak , hogy neked az autó hatàroz meg egy embert, ès emiatt nagyobbra tartod magad. Biztos tele lehetsz őszinte baràtokkal, akik majd akkor is szeretnek , ha esetleg megfordul a kocka.
2023. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer, ha gondolkodásban is felnősz, rá fogsz jönni, hogy az autónak a funkciója, az ár-érték aránya, és hogy a te igényeidet a legjobban kielégítse, meg ne legyen egy vagyon tankolni meg javíttatni szükség esetén, fontosabb, mint egy márkajelzés. Amíg így gondolkodsz, ahogy, addig csak egy nagyra nőtt gyerek vagy, tökmindegy, mennyi a pénzed.
2023. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztelet, amit tapasztalsz, hanem előítélet az ilyen autót vezetőkkel kapcsolatban, ami nem alaptalan. Jobb előre engedni a beképzelt bunkót.
2023. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!