Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutat az emberek többség...

Miért mutat az emberek többsége nagyobb tiszteletet és alázatot BMW tulajdonosok felé akár az utakon, akár ha látja, hogy abból szálltál ki és találkoztok, stb.. ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a másik fele is aki szidja őket vagy irigységből vagy csak szimplán pár rosszabb benyomás miatt, de teljesen máshogy viszonyulnak hozzám az emberek mind az utakon vezetés közben mind ha látják, hogy BMW-ből szálltam ki mint mikor a céges autómat vezetem (2022-es Skoda Superb)


Még csak 1 éve van saját autóként BMW-m, előtte egy sima Toyota Corolla-m volt, de ég és föld a különbség aközött is meg a céges kocsim között is ha a BMW-vel vetem össze és most nem a vezetési élményről beszélek hanem a többi ember hozzállásához..


2023. aug. 9. 15:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

A boltok is 10 percre vannak, nem kell messzebbre menni, nem kell elvinnem senkit sehova. Kár ez az eszement győzködésed.

Ja hogy a buszon csövesek vannak. :D Egyre mélyebbre süllyedsz azzal, hogy mindenkit lenézel.

Úgy látom neked senki sem számít embernek, csak az, akinek minimum 30 milliós kocsija van. És ilyen embereket kéne tisztelni. :D Nem sok partnerre leltél itt az oldalon. :(

2023. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Tehát nincs senkid, hogy senkit nem viszel el sehova? És én nem találtam partnerre az oldalon? Ez a jobbik eset, te meg az életben nem találtál senkire ezek szerint.


Te nem nézed le a maguk alá h*gyuzó csöveseket? Szívesen ülsz melléjük?


Az időjárásra sem reagáltál.


Ha 500 ezres autója van valakinek az is kényelmesebben fog közlekedni és élni mint te. Nem erről szólt a téma, ti tereltétek ide.

2023. aug. 10. 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!