Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Ukrán háborúból kiindulva...

Az Ukrán háborúból kiindulva foglalkoztat a kérdés,hogy nálunk vajon hogy élnének meg az emberek egy kényszersorozást?Akarnának az emberek 3 napos ágyútöltelékek lenni a ,,hazáért,,?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg mindenki elégedetlen az országban(spkan).Háborúban a menedékekben ülő politikusok milyen alapon várnák el,hogy az átlag amúgy kizsigerelt kispolgár önként dalolva menjen meghalni egy olyan országért ami nem épp idilli.Ez hatványozottan igaz szerintem Ukrajnára.Mi az,hogy kényszersorozás?Meghalnak a semmiért miközbek a pöcs vezetöik csak dumálnak és lényegében tudjuk mi lesz a vége.Ez csak szerintem morális probléma?Én megértel minden Ukránt aki inkább cuccol és kivándorol és esze ágába sincs meghallni azért a korrupr szétbombázott romhalmazért.

2023. aug. 13. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk most nem tudom éppen kitől véditek Európát. Sorosgyuribácsitól a mirgáncsoktól vagy a melegektől? Mi volt az utolsó emojis plakátokon? Tudod, ahol mérges fejekkel magyarázták meg nektek, hogy mi a rossz.
2023. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Neharagudj nem tudok máshogy fogalmazni de kérdezek valamit és jön egy ilyen gyökérfajzat és elkezd fideszezni ami nem is ide vág....látod ezért tart itt az ellenzék mert ennyit tudtok,semmi mást....szájkarate
2023. aug. 16. 10:09
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért a hazáért biztosan nem. Úgy húznék el innen, hogy vissza se nézek.
2023. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de az Unióban itt a legmagasabb az infláció, és ezt annyival tudják lereagálni, hogy miliárdokból kiplakátolják az országot azzal, hogy a baloldal háborúba sodorná az országot. Te csak ne magyarázz a fideszezésről!
2023. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Te nen tudsz olvasni vagy mi bajod van?Elolvastad a kérdést?Menj valami ellenzéki oldalra cirkuszolni mert nem érdekel a politikai véleményed...
2023. aug. 16. 18:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ennyi maradt meg. Pont az ilyen intelligens emberek szavaznak tömegesen a fideszre, azért szárnyal az életszínvonal nálunk.
2023. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak: értelmes ember ezért a selejt országért biztos nem halna meg, úgyhogy a helyedben origo meg vadhajtások cikkek alatt kérdezősködnék. Figyelj arra, hogy smileykat használj!
2023. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Van baj a toronyba úgy látom....
2023. aug. 16. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!