Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen magány...

Mit csinálnátok ilyen magány esetén?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és nagyon magányos vagyok.

Aki van barátnőm ő is csak néha néha ír akkor ha éppen egyedül van.

Mikor megzuhant akkor én nagyon sokat próbáltam neki segíteni de én évek óta megvagyok zuhanva viszont őt nem érdekli.

Ha van párja akkor engem ignorál teljesen. Ha nincs akkor meg fejvesztve keres egy új kapcsolatot mert egyedül nem képes élni.

Én külföldön élek és így még nehezebb barátokat keresni.

Azt sem tudom hol keressem vagy hogyan.

Főleg így felnőttként…

Elmúlt a nyár úgy,hogy nem emlékszem mit csináltam.

Mindig egyedül voltam.

Most is itt a hétvége és olyan szívesen programoznék de egyedül valahogy nincs kedvem már semmihez.

Csak ülök a sötét szobában.

1 éve tart ez a rettenet magány amióta az egyik barátnőm elköltözött innen egy másik városba.

Vele nagyon sokat jártam erre arra amíg együtt laktunk de azóta semmi.

Nincs kapcsolatom sem és van,hogy napokig nem beszélek a munkatársaimon kívül senkivel.

Sokszor gondolkodom azon,hogy ennek mi értelme van.

Meddig akarok várni míg minden jobbra fordul?

A vonat elé ugrani lenne kedvem sokszor.


27/L


2023. aug. 18. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hazaköltöznék, oda, ahol voltak emberi kapcsolataid.
2023. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ott sem nagyon.

Egyetemen voltak dehát az 6 éve volt. Velük ősidők óta nem beszélek.

A legjobb barátnőm aki leszarja a fejemet igazából 20 éve a barátnőm dehát…igen.

Nem beszélünk vagy alig.

Nagyon egyedül vagyoky

2023. aug. 18. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedj. Gondolom beszéled a nyelvet akárhol is vagy, különben nehéz lenne ott dolgozni.

Ne a barátnődet okold, neki is van élete. Legyen neked is.

2023. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
És a sötét szobában üléstől szerinted lesznek barátaid?
2023. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eléggé átérzem ezt az állapotot. Ha van kedved, beszélgethetünk, ha ez könnyít rajtad. Ne hagyd elhatalmasodni magadon ezt a depit:(
2023. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyon mint Te, csak én 23 éves vagyok. Sose volt olyan őrült sok barátom, de voltak azért bőven, főleg egyetemen, az utóbbi fél évben viszont kb. mintha teljesen egyedül maradtam volna. A nyár elejéig kb. észre se vettem, mert mindig volt valami dolgom, de mióta bejött a jóidő és lediplomáztam azóta teljesen azt érzem, hogy valójában tényleg nincs egyetlen barátom se.


Nyárra meg volt beszélve több találkozó, egyik se jött össze... Utolsó pillanatban lemondták, "majd írom a részleteket" üzenetek, amikre azóta se jött válasz. 1 hete is le lett mondva egy találka, azóta mélyrepülésben van a mentális egészségem. Egyre bizonytalanabb és frusztráltabb vagyok mindenben is és semmire sincs motivációm, még a hobbimat is elhanyagolom. Tegnap családdal elmentem koncertezni, hátha kicsit segít, mert alapvetően én is imádok császkálni (csak nincs kivel), de majdnem hogy rosszabul éreztem magam utána mint előtte. Barátnőm sincs, de így az ismerkedés is lehetetlen.


Ha gondolod nekem is írhatsz itt, vagy küldesz egy instagram vagy facebook accountot privátban és beszélgethetünk.

2023. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lett valami azóta? találtál megoldást a problémára ?
2023. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!