Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovabb? Mit csinalnatok...

Hogyan tovabb? Mit csinalnatok a helyemben? Lenne erotok a tovabbi elethez?

Figyelt kérdés

Eleg hosszu lesz koszonom, ha vegigolvasod.

Gyerekkoromban sem voltam boldog, nagyon zarkozott gyerek voltam. Soha egy kozossegbe sem tudtam beilleszkedni. Ovoda, altalanos iskola, kozepiskola. Anyumat elvesztettem 5 evvel ezelott. A szuleivel a legjobb a viszonyom. Ok mindig csak a jot es a szepet lattak bdnnem. De ok mar eleg oregek. Eddig 3 munkahelyen dolgoztam. Eladokent, gyarban, majd egy nagyobb cegnel meloskent. A helyzetemet neheziti, hogy leszbikus vagyok. Viszont az osszes eddigi probalkozasomat elcesztem, mind szexteren, mind emberileg. Rengetegster megalaztam magam. Teny, hogy tul naiv is voltam. Nagyon nehezen fogadtam el magam. Jelenleg nincs munkam. Kozel 4 evet dolgoztam a volt munkahelyemen, de maganeleti problemak miatt nem birtam idegileg tovabb. Altalanos suli egy pokol volt. Remeltem, a kozepsuli jobb lewz, de az alt. sulibol par lany szinten egy osztalyba kerult velem. Mar akkor sejtettem, hogy nincs esely tisztalappal kezdeni. Kiptobaltam sraccal is a szexet, de nem volt jo. Nokkel is parral, de az sem volt jo. Szerelmes sokszor voltam platoian. Tehat biztos, hogy a lanyok erdekelnek. Azt terveztem, hogy elmegyek masik varosbavagy kulfoldre, viszont Anyu szuleit nem akarom itthagyni, minden nap rettegek tole, hogy mi lesz, ha ok sem lesznek velem. Kozel 1 eve a cigire is raszoktam ideig-oraig megnyugtat. Az uj elethez sincs tul sok kedvem megprobalni, mert az ember a mult elol nem tud elfutni. Olyan, mint mikor az ember egy kovet dob a toba, oke, hogy nem latszik a felszinen, mert lemerul a to fenekere, de a to feneken ott marad. Nincs kedvem uj embereket megismerni, mert felek, minden ugyanolyan lesz vagy rosszabb. Plusz nyilvan, ha lennenek jo fej emberek a melohelyen pl. nyitnanak felem, baratkoznanak, kerdezgetnenek, mi ujsag a parkapcsolatokkal, baratokkal stb. Pl , ha egyszer osszejonne egy lany, maximum Anyu szuleinek mernem bemutatni, barataimnak nem, mert igaz barataim nincsenek. Pluszban az uj lany sem hoszem, hogy megmaradna mellettem. Nem tudom, hogy a szexteren is mennyire menne a dolog, pluszban erdekelne a gyerekkorom, az eddigi kapcsolataim, es en errol nem nagyon tudnek mit mondani. Mindenki olyanokkal szereti korbevenni magat, mind baratilag, mind kapcsolatban, aki nem lehuzza.



2019. márc. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kortársakat keresnél, kedves, elfogadó embereket, az is segíthetne. Van olyan leszbikus egyesület.
2019. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én mindenképpen megpróbálnék változtatni..nehezen menne az biztos,de saját magam s jövőm érdekében mindenképpen megtenném.

Türelmes lennék magammal s minden adott dologgal kapcsolatban (munka,magánélet)

Ha megtalálnád a megfelelő közeget ( az internet teli van ilyen csoportokkal)sokkal könnyebben menne minden.

Ha találsz egy idő után egy lányt magad mellé,biztos ő is türelmes lenne veled..s megoldodna a sexel kapcsolatos problémák is.

Én sok sok kitartást kívánok neked :)

2019. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először rendezd az életed, legyen biztos munkád amit szeretsz és ne legyél depressziós. Itt a jobb idő, mehetsz kirándulni, színházba egyedül is. Kapcsolódj ki aztán ha feltöltődtél és kicsit rendbe tetted magad akkor kereshetsz magad mellé valakit. Nem feltétlen társ hanem legjobb barátnő, aztán ahogy alakul.
2019. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mondanám, hogy ajánlom a társkereső oldalakat, de nem. Sok esélyt nem látok rá. Nem miattad, hanem mert ott a többsége szexpartnert keres, ami a leírásodat olvasva, most nem a legjobb.

Ismerkedj, barátkozz. Facebook-on vannak ilyen oldalak....de óvatosan!!!


Hány éves vagy? Hol laksz?

2019. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Munkahelyet talaltam, hamarosan kezdek. De felek. Majd ott is jonnek a kerdesek idovel, hogy vannek-e bartaim , parkapcsolatom. Nem is az zavar, hogy nincs egyik sem, mivel az en hibambol alakult igy. Viszont attol is tartok, hogy a mult elol nem tudok elmenekulni, felbukkan valaki es tonkretesz mindent. Persze, tudom, nem en vagyok a vilag kozepe, de nagyon sok negativ dolog volt az eletemben, amire nem vagyok buszke.
2019. márc. 21. 21:36
 6/6 A kérdező kommentje:
26 vagyok. Helyet nem irok, mert igy anonimabb tudok maradni.
2019. márc. 22. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!