Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem? Vannak itt...

Mi lesz így velem? Vannak itt sorstársaim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy “álomvilágom”, amiben minden szipi-szupi és tökéletes, minden célomat és álmomat teljesítettem. Viszont, amikor kitekintek a zord valóságba, akkor látom, hogy halvány lila fogalmam sincs, hogy hogy kellene ezeket a célokat teljesíteni, ráadásul olyan dolgokat is kontrollálni szeretnék, amik felett nincs kontrollom, ez pedig értelemszerűen feszültséget idéz bennem. Nem tudom, hogy kellene visszavenni az irányítást az életem felett, azt se tudom, merre induljak.

jan. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Pár példát mondhatnál és hogy hány éves vagy, hol tartasz az életben, tanulsz-e vagy dolgozol, illetve hogy mik a céljaid, amikről álmodozol.
jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Huh hát ennyire ne bonyolitsd túl az életed... Feleslegesen fájlalod a fejedet ilyesmik miatt.Éld az életed, ragadd meg azokat a lehetőségeket amelyeket az élet eléd sodor.
jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én átérzem.
jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is átérzem.
jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem álmodozni kellene hanem valós célokat kitűzni, akkor el tudnál indulni egy irányba.

Nyilván te is látod, hogy amiket beképzelsz magadnak olyan dolgok amik irreálisak.

jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mind irreális, sőt.

#3, #4 Van valami bevált megküzdési stratégiátok?

jan. 17. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Hát, én elmentem pszichológushoz, amikor nagyon belegabalyodtam ebbe...:"D Segít, bár még nem vagyok az út végén.

Igyekszem kisebb célokat magam elé állítani, és azokat megugrani. Kilépni sokszor a komfortzónámból, ilyesmik.

jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na nekem kilépni a komfortzónámból is nagyon szorongást keltő tevékenység. Még annyit elárulsz, hogy mennyi idős vagy kb?
jan. 17. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8as, akkor mindenképp menj el pszichológushoz, vagy valami life couch-hoz, szerintem nagyon fel fog szabadítani, ha nyitott vagy rá!:) + ha kilépsz a komfortzónádból párszor, és ezt erőlteted, egy idő után már lehet nem fogsz annyira szorongani, aggódni miatta. Nem véletlenül mondják, hogy bátraké a nagyvilág:)

20:)

jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van! Kb egy korosztály vagyunk, nagyon köszönöm a válaszokat.
jan. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!