Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobban örülni...

Hogy tudnék jobban örülni mások örömének?

Figyelt kérdés

Pontosabban, örülök, ha a másiknak jó, csak közben nagyon erősen érzem, hogy nekem nem jó. És ettől keserűbben tekintek a másikra, nincs kedvem beszélni, stb stb.

Szenvedek néhány mentális betegségtől, egy elég nehéz féléven vagyok túl, amiről reméltem, hogy nagyon jó lesz.

Szerintetek ezen hogy tudnék változtatni? Alapvetően egy nagyon empatikus ember vagyok, csak ezek, pl valaki megismerkedett valakivel, valaki elment egy buliba, stb, egyre inkább azt érzem, hogy én még mindig egyedül vagyok, most nem tartozom társaságba, mert széthullott az előző...



febr. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy barátot,társat magadnak.
febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 vannak barátaim, csak társaságom szűnt meg. Azt nehezebb keresni:(

Társat nem tudom most, hogyan tudnék, jelenleg a környezetemben nem igazán vannak egyedülálló fiúk.:(

febr. 6. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy rossz időszakban vagy, akármi is legyen az oka. Viszont ha másnak üres az élete/nem történik vele semmi jó/kifejezetten rossz dolgok történnek vele, attól a te helyzeted még nem lesz jobb. Tudom, hogy néha nagyon nehéz, főleg amikor az ember egy olyan gödörben van, amiből egyelőre nem látja a kiutat, de muszáj az apró örömöket keresni az életben. Ennek az egyik útja az, ha megtanulsz örülni más örömének, főleg ha például a barátaid/rokonaid boldogságáról van szó. Próbálj minél több közösségi programban részt venni, hogy megtaláld az új társaságodat, onnan már könnyebb lesz a dolog.
febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!