Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Itt van egy cikk, ami arról szól, hogy egy repülőn utas kiakadt, mert egy szülőpár az utastérben cserélt pelenkát a babájukon. Én teljesen egyetértek a felháborodásával, de a cikkből kiderül, hogy a szülőket igencsak meglepte, hogy senkise kíváncsi a szrszagra. Pláne, hogy a repülőn volt pelenkázó hely...


[link]


febr. 20. 09:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam el a cikket, de úgy gondolom, ha van pelenkázó, akkor igénybe veszem. Nem tetszene nekem se, ha ott cserélnének előttem.
febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Sok szülő azon is képes meglepődni, hogy nem borul az egész világ a lábaik elé csak azért, mert tudtak eredménnyel dugni. És azt sem tudják felfogni, hogy senkit sem érdekel annyira a kölykük, mint őket.
febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2

Ezt én is így látom. Valamiért a szülők többsége azt hiszi, hogy a pulyáikat mindenki csodálja, szereti.

febr. 20. 09:40
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
A 71%-os pirosat nyomkodó ilyen típusú szülő lehet.
febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Pfuj, undorító! Egyszer egy ruhaüzletben egy nő a próbafülkét használta erre a célra. Kifejezetten ezért jött be az üzletbe. Az egész bolt bűzlött tőlük.
febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem mikor az emberek kiakadnak, hogy mikor a szülők ellátják a gyereküket (pl. van aki furcsán néz ha egy anyja szoptatja a gyereket a kávézóban), de a repülőgépeken van pelenkázó, ott kellett volna megoldani. Szerintem jogos a felháborodás.
febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem lepődtem meg. Volt olyan videó, cikk is, ahol a gyerek végig rugdosta az előtte lévő ülését. Fel voltak háborodva, hogy az illető szólni mert. És nemcsak a szülők. Nagyon sokan úgy gondolták, hogy micsoda gonosz ember, aki szólni mer egy gyerek miatt.

Én magam láttam, hogy a zsíros kajás kezű gyerek összefogdosta a ruhaüzletben a ruhákat. Az eladók udvariasan szóltak a szülőknek, akik teljesen felháborodtak és megsértődtek, mert az ő gyerekük azt csinál, amit akar. De gondolom, ők lennének legjobban kiakadva, ha a koszos ruhát akarna eladni nekik valaki egy üzletben.

Sokan ki is mondják, hogy náluk az a "nevelés", hogy semmiért sem szólnak.

febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Hogy gusztustalan és felháborító. 1 senki nem kíváncsi a szagra, 2 higénia nulla, 3 minek viszi fel egyáltalán a gyereket?? Hacsak nem az apjához viszi aki másik országban él, nem is értem miért visznek egy csecsemőt gépen.

A légiutaskísérő helyében én rászóltam volna, hogy van külön hely erre a célra illetve finoman elmagyaráztam volna az illetőnek, hogy ez miért probléma. Udvariasan is el lehet magyarázni.

febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8

Elvileg szóltak nekik

febr. 20. 11:30
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Na, látom, összegyűltek a gyerekutálók, előítéletesek, „pulya” meg sok szülő ezt meg azt képzeli… Nekem van gyerekem, (nem pulyám ), már rég nem pelenkás, egyértelmű, hogyha van erre kijelölt hely, mosdó, akkor ott kell elintézni. Vendégségbe is anno úgy voltunk, hogyha pelenkázni kellett, megkérdeztem, hol tehetném tisztába, volt nálam eldobható pelenkázólap, illatosított zacskó, minden szükséges kellék, és megkérdeztem a végén, hova dobhatom. Szóval, ne általánosítsatok, azért, mert a cikkben a szülők lesz.rtak mindenkit, bunkók és igénytelen voltak, attól még sokan nem ilyenek.
febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!