Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Itt van egy cikk, ami arról szól, hogy egy repülőn utas kiakadt, mert egy szülőpár az utastérben cserélt pelenkát a babájukon. Én teljesen egyetértek a felháborodásával, de a cikkből kiderül, hogy a szülőket igencsak meglepte, hogy senkise kíváncsi a szrszagra. Pláne, hogy a repülőn volt pelenkázó hely...


[link]


febr. 20. 09:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10

Én valóban utálom a gyerekeket. Hangosak, büdösek, gusztustalanok és nem tudnak viselkedni mert az ostoba szüleik nem nevelik őket. Kiszrják a PULYÁJUKAT majd mindent rájuk is hagynak. De ez egy teljesen más téma...


A cikkben szereplő gyerek nyilván nem tehet róla, hogy a szüleik ostobák.

febr. 20. 11:59
 12/25 anonim ***** válasza:
14%
Ó, látom, a kritika nem tetszik, holott a lényegre, a kérdésre ugyanazt írtam, helytelenül jártak el a szülők. Ez csak azt bizonyítja, hogy nektek itt tényleg a szülők és a gyerekek kollektív szidása a lényeg, a kérdezőnek meg pláne. Jó gyűlölködést, pá!
febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

12: én szeretem a gyerekeket, de attól még nem tartom elfogadhatónak, ahogy sok szülő viselkedik és miattuk a gyerek is.

Pl. amit írtam is, az miért gyerekutálat, ha szerintem nem normális, hogy koszos kézzel fogdosnak össze ruhákat üzletekben? És persze nem a gyerek tehet róla, hanem a szülei. Nem is a gyerekre szóltak rá.

febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#12

Milyen kritika? Csak arra reagáltam, hogy írtad gyerek utálók vagyunk. És válaszoltam, hogy igen, én valóban az vagyok :D

Szóval nem értem a frusztrációd

febr. 20. 12:44
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek veled kérdező, de az a baj,ha pl én nyilvánosan kimondom amit gondolok,az ottani emberek 90%a kinyirna engem kb. Nem értem miért. Másokat miért nem zavar az, ami tányleg felháboritó? Pl ez az eset,vagy a hangos bőgés, a neveletlenség, hiszti stb? És komolyan csodálkoznak,ha egyre többen utálják a gyerekeket. Mert kimondom,hogy én is utálom őket!
febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%

En a gyerekem se aláznám meg ezzel, hogy nyilvánosan tegyem tisztába.

A szülők nem tudom hol élnek de minimum mosdó is van egy repülőn.


Nem a gyereket kell utálni idióta 15. Ők még őszintèk.

febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16

Nem idióta a 15-ös. Szerintem az az idióta, isteníti a neveletlen kölyköket.

Tisztában vagyunk vele, hogy az idióta szülő hibája, hogy a gyereke is idióta. Éppen ezért utáljuk a gyereket is meg a szülőt is. Mert mindketten idióták :D

febr. 20. 14:42
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyerektol aki felnott viselkedest vár az idiota igen.


Egy gyerek még sír egy gyerek még kiabál egy gyerek még hisztizik. Mert gyerek. Még nincs álarca. Még önkifejezése van.


Amugy meg bizonyitott tény hogy a baratsagos kozkedveslt extrovertált emberek kedvelik a gyerekeket es akik önmagukkal békében vannak, es a besavanyodott röghöz kötött rugalmatlan sikertelen bal.fasz embereknek van leginkább a gyerekekkel bajuk akik már semminek örülni sem tudnak.

febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy felnott már tud kenyszeresen mosolyogni k.ssban is lenni es teljesen megtagadni is önmagát a saját gondolataot is es megalkudni is.



Azért ezt évek megtanulni. Senki nem igy születik hogy be van fogva a p.fája.

febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyerek még egy fotózáshoz se tudnak kényszeresen mosolyogni ha csak kell. De nincs miert. Nincs megnevettetve.


A felnottek azt várnák tőlük pedig hogy ha kell üljenek k.ssban, ha kell jópofizzanak. Mert ők ugye ezt csinálják. Ez az élet.


Addig jo míg gyereknek lehet gyerekkora. Legalább addig hagy legyenek már gyerekek.

febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!