Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Mit gondoltok az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Itt van egy cikk, ami arról szól, hogy egy repülőn utas kiakadt, mert egy szülőpár az utastérben cserélt pelenkát a babájukon. Én teljesen egyetértek a felháborodásával, de a cikkből kiderül, hogy a szülőket igencsak meglepte, hogy senkise kíváncsi a szrszagra. Pláne, hogy a repülőn volt pelenkázó hely...


[link]


febr. 20. 09:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

József Attila Mama.

" én még őszinte ember voltam ordítottam toporzékoltam.."


Mindenkinel eljön az idő mikor már ki se meri a nyitni a száját se.

febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit sikerült elkalandozni a sz@ros pelenkától. Igenis, undorító, és a nyilvános szoptatás is. A szülők egyre gátlástalanabbak.
febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
A nyilvános szoptatást eddig én csak kisebbségnél láttam utcán egy háztömb aljában lépcsőn ülve. Gondolom ott lakik, csak lehet nem jutott be a lakásba?
febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
29%
Egy ismerősöm esküvői vacsoráján szoptatott az egyik vendég az asztalnál. Nem kisebbségiek voltak, felső középosztálybeli diplomás emberek.
febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem csípem az ilyen:

"Jaj, összejött egy porontyom, most akkor mindenki engem istenítsen!" kaliberű személyeket.

febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!