Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a Fort Worth-i tinilányokkal?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a történetet, Random csinált róla egy videót amiben nagyon összeszedett a sztori.

Valahogy olyan elképzelhetetlennek tartom, hogy 3 ember cak úgy eltűnjön és soha többet ne halljanak felőlük.

Sok teória kering körülöttük de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, mi történhetett velük.

A történet röviden: 3 tini lány (Mary Rachel Trilca-17, Lisa Renee Wilson-14, Julie Ann Mosele-9) elment egy utolsó karácsonyi beváráslásra a Seminary South plázába Forth Worth-ben. Többen látták őket, a kocsihoz még vissatértek, hisz oda tettek ajándákokat, hogy ne kelljen cipelni de bármennyire hihetetlen ennyi. A két lány már délután 4-re haza akart menni a karácsonyi buli miatt, a legkisebbiknek az anyja kötötte ki, hogy legkésőbb 6-ra érjen haza. Mikor egyik lány se jelent meg és teltek múltak az órák, az aggodalom nőtt, a családból 2-en kimentek a plázához és a tetőn figyeltek egy puskával, de a lányok azóta se tértek vissza. Egy furcsa levelet kaptak másnap reggel amin ez szerepelt: "I know I'm going to catch it, but we had to get away. We're going to Houston. See you in about a week. The car is in Sears' upper lot. Love, Rachel" --Magyarul szerintem: Tudom, hogy ki fogok kapni de elkellett mennünk. Houstonba megyünk, Látjuk egymást kb.egy hét múlva. A kocsi a Sears' felső részében van. Szeretlen Rachel. Kb ennyi nagyvonalban de a történet nagyon szövevényes és sok részlet van még benne.

A rendőrség akkoriban elszökésként vette de 2 tinilány miért hurcolna magukkal egy 9 évest is akivel csak a baj lenne meg vigyáni kell rá? Főleg ha mindentől távol akartak lenni.

Szerintetek mi történhetett velük, hogy 48 éve senki nem látta őket? Beszámolók szerint Rachelt néha látták karácsony tájékán Forth Worth-ben mintha egy visszatérő szellem lenne, vagy ő az egyetlen aki életben maradt csak nem térhet haza.

Egy vagy két fiatal lánynál még nem elképzelhetetlen de 3 embert hogy tudott valaki vagy valakik eltűntetni minden nyom nélkül? Ez a történet szerintem a legijesztőbb.

De engem az nem hagy nyugodni, hogy egy plázából, hogy tűntek el. Egy karácsonyi időszakban tömött plázában...Ez kb olyan, hogy 2 barátnőm meg én elmennénk egy nap az aréna plázába és ennyi, semmi nem maradna utánunk. Mennyire elképzelhető?



márc. 16. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elrabolták őket. A levelet meg nem ők írták

Sajnos nagyon sok ilyen eset van hogy valaki eltűnik és soha többé nem lesz meg

márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ott a Till Tamás eset is. Sose fog kiderülni
márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szathmáry Nikike is egy forgalmas utcában szívódott fel.
márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A levéllel kapcsolatban azt nem értem csak, hogy ha tényleg elrabolták őket akkor miért írták azt, hogy "látjuk egymást egy kb. hét múlva" mikor tudták, hogy nem viszik vissza őket. Egyszerűbb lett volna nem oda írni, vagy azt írni, "nem tudjuk mikor jövünk vissza"...egy hét múlva se jöttek vissza a lányok. Lehet ez egy fajta hátráltatás, hogy az aggódó szülők várják a lányaikat és ne nyomozzanak addig? Bár ez hülyeség hisz normális szülő azonnal nyomozni kezd és nem vár egy hetet se ha gyanúsak a körülmények.
márc. 16. 19:53
 5/33 anonim ***** válasza:

Persze. Figyelemelterelés...

Vagy eladták valakiknek a 9 éves kislányt.. Ők meg a pénzből eltűntek. Bármi lehet.

márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

5-ha nem azért akkor miért írták? tényleg érdekel mit gondoltok.

na jó az utolsó mondattal nem értek egyett, az tényleg hülyeség és nem voltak bajkeverők ahogy elmondták a lányokat. meg persze pont egy 17 év 14 évesnek jut ilyesmi az eszébe egy karácsonyi bevásárlás közben. :D

márc. 16. 20:08
 7/33 A kérdező kommentje:
Persze bármi lehet de ez tényleg a valóságtól elrugaszkodott teória.
márc. 16. 20:10
 8/33 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, nem tudatjuk.

Létezik előre kitervelt cselekmény is...

márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én is hátborzongatónak tartom ezeket a random eltűnéseket...Ezekkel az emberekkel valójában mi történik? Hová lesznek? Néztem már youtubeon is ilyen videókat de csak ámulok hogy hova tűnnek el emberek... Főleg mikor fiatal felnőtt férfi tűnik el így random...
márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Lehet de azért nehéz elképzelni hogy 2 tini elterveljen egy ilyet, hogy elad egy 9 éves kislányt pénzért majd elszöknek örökre...Meg hogy tudtak ennyire jól elszökni ilyen fiatalon? ezt tényleg jól ki kellett tervelni. Meg az is volt, hogy a 2 idősebb nem akarta elősször hogy a fiatalabb velük menjen de ő erőszakoskodott hogy mehessen velük végül az anyja rábolintott. így ez a teória már bukott és a 3 lány alapból ismerte egymást korábban is, nem egy idegen volt.
márc. 16. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!