Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a Fort Worth-i tinilányokkal?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a történetet, Random csinált róla egy videót amiben nagyon összeszedett a sztori.

Valahogy olyan elképzelhetetlennek tartom, hogy 3 ember cak úgy eltűnjön és soha többet ne halljanak felőlük.

Sok teória kering körülöttük de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, mi történhetett velük.

A történet röviden: 3 tini lány (Mary Rachel Trilca-17, Lisa Renee Wilson-14, Julie Ann Mosele-9) elment egy utolsó karácsonyi beváráslásra a Seminary South plázába Forth Worth-ben. Többen látták őket, a kocsihoz még vissatértek, hisz oda tettek ajándákokat, hogy ne kelljen cipelni de bármennyire hihetetlen ennyi. A két lány már délután 4-re haza akart menni a karácsonyi buli miatt, a legkisebbiknek az anyja kötötte ki, hogy legkésőbb 6-ra érjen haza. Mikor egyik lány se jelent meg és teltek múltak az órák, az aggodalom nőtt, a családból 2-en kimentek a plázához és a tetőn figyeltek egy puskával, de a lányok azóta se tértek vissza. Egy furcsa levelet kaptak másnap reggel amin ez szerepelt: "I know I'm going to catch it, but we had to get away. We're going to Houston. See you in about a week. The car is in Sears' upper lot. Love, Rachel" --Magyarul szerintem: Tudom, hogy ki fogok kapni de elkellett mennünk. Houstonba megyünk, Látjuk egymást kb.egy hét múlva. A kocsi a Sears' felső részében van. Szeretlen Rachel. Kb ennyi nagyvonalban de a történet nagyon szövevényes és sok részlet van még benne.

A rendőrség akkoriban elszökésként vette de 2 tinilány miért hurcolna magukkal egy 9 évest is akivel csak a baj lenne meg vigyáni kell rá? Főleg ha mindentől távol akartak lenni.

Szerintetek mi történhetett velük, hogy 48 éve senki nem látta őket? Beszámolók szerint Rachelt néha látták karácsony tájékán Forth Worth-ben mintha egy visszatérő szellem lenne, vagy ő az egyetlen aki életben maradt csak nem térhet haza.

Egy vagy két fiatal lánynál még nem elképzelhetetlen de 3 embert hogy tudott valaki vagy valakik eltűntetni minden nyom nélkül? Ez a történet szerintem a legijesztőbb.

De engem az nem hagy nyugodni, hogy egy plázából, hogy tűntek el. Egy karácsonyi időszakban tömött plázában...Ez kb olyan, hogy 2 barátnőm meg én elmennénk egy nap az aréna plázába és ennyi, semmi nem maradna utánunk. Mennyire elképzelhető?



márc. 16. 18:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Meg ha előre kitervelt, miért pont ez a 3 lány volt az áldozat? Lehet csak Rachelre mentek és a 2 másik rosszkor volt rossz helyen és tanúként nekik is menniük kellett? Mert a levélen Rachel neve volt és a férjének Tommynak volt címezve amit nyilván az ő jogosítványából tudtak meg a kitervelők (fiatalabbaknál nem volt ilyen). És az is fura hogy Tommy nevét a levélben rendesen Thomasnak címezték pedig mindenki más Tommynak hívtak, igaz levélben személyesen kell megnevezni de így se lett volna gond a postásnak szerintem. Lehet ez egy fajta jel lenne Racheltől hogy gond van és jelezni akart tommynak? persze ez egy elmélet de nem elképzelhetetlen. ezért is érdeks ez a sztori csak mert nagyon szövevényes.
márc. 16. 20:23
 12/33 anonim ***** válasza:

Számtalan ilyen eset van a neten, bár tudnánk, de még a nyomozók se jönnek rá sok esetre soha.

Csomó olyan eset van hogy 14-15 évesek tettek el barátnőket láb alól pl.

márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
12-igen sok eset van de engem csak ez a történet érdekel! és mit gondoltok, mi a teóriátok. :)
márc. 16. 20:26
 14/33 anonim ***** válasza:
Épp tegnap olvastam miket lehet találni dark weben. Azok után én már semmin nem lepődnék meg.
márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Egyébként Random a videóban mondja, hogy szemtanúl láttak olyat hogy állítólag látták hogy láttak egy lányt betuszkolni egy gépjárműbe míg 2 másik lány ott elől ült. nem látszottak rémültnek, mintha önszántukból lettek volna bent. Érdekes adalék.
márc. 16. 20:31
 16/33 anonim ***** válasza:
Most olvastam el ezt a sztorit, hogy sárga furgonba tuszkolták be őket. Biztos hogy elrabolták őket aztán eladták vagy kitudja. Meg hogy azt mondta a férfi hogy családi vita mikor a lányok ellenkeztek, hogy ne szóljon bele... Aki odament hogy mi a gond.
márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
16-igen. szerintem ez a legvalószínbb hogy mi történt velük...szegény lányok, pont egy rossz napon mentek bevásárolni. :( nem hinném hogy családbeli lehetett az elrabló, max azért mondta hogy ne zavarja meg őket. ha nem pont karácsony előtt 2 nappal mentek el shoppingolni lehet sosem történt volna meg ez, szerintem spontán volt, pont ott voltak akkor akik elrabolni akartak embereket és őket szemelték ki...volt rá idejük, míg a lányok shoppingoltak és láták hogy egyedül voltak felnőtt nélkül, szerintetek eg vagy több elrabló lehetett? egyet kétlem, kizárt hogy a 3 lány ne ellenkezett volna ha egy ember próbálkozik, max több akkor tényleg nincs esélyük.
márc. 16. 20:39
 18/33 A kérdező kommentje:
Meg Renee aznap bulizni akart a párjával, nagyon várta, hogy együtt legyenek aznap. Biztos nem hagyta volna ki. Ezért is zárnám ki hogy a 2 eladta a kisebbet. Ha csak nem ez is spontán ötlet racheltől vagy amint meglátták hogy a kisebb is akar csatlakozni...de még mindig nem illik a storiba.
márc. 16. 20:47
 19/33 anonim ***** válasza:

Vagy 10 féle verziót fel lehetne sorolni ennek kapcsán.

Sokszor nem minden az aminek látszik

márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

19.Hát akkor sorold fel, érdekel mind. :)

Ezért is írtam a kérdést, ne tartsd magadban.

Minden verzió érdekel még ha elrugaszkodott is.

márc. 16. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!