Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a Fort Worth-i tinilányokkal?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a történetet, Random csinált róla egy videót amiben nagyon összeszedett a sztori.

Valahogy olyan elképzelhetetlennek tartom, hogy 3 ember cak úgy eltűnjön és soha többet ne halljanak felőlük.

Sok teória kering körülöttük de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, mi történhetett velük.

A történet röviden: 3 tini lány (Mary Rachel Trilca-17, Lisa Renee Wilson-14, Julie Ann Mosele-9) elment egy utolsó karácsonyi beváráslásra a Seminary South plázába Forth Worth-ben. Többen látták őket, a kocsihoz még vissatértek, hisz oda tettek ajándákokat, hogy ne kelljen cipelni de bármennyire hihetetlen ennyi. A két lány már délután 4-re haza akart menni a karácsonyi buli miatt, a legkisebbiknek az anyja kötötte ki, hogy legkésőbb 6-ra érjen haza. Mikor egyik lány se jelent meg és teltek múltak az órák, az aggodalom nőtt, a családból 2-en kimentek a plázához és a tetőn figyeltek egy puskával, de a lányok azóta se tértek vissza. Egy furcsa levelet kaptak másnap reggel amin ez szerepelt: "I know I'm going to catch it, but we had to get away. We're going to Houston. See you in about a week. The car is in Sears' upper lot. Love, Rachel" --Magyarul szerintem: Tudom, hogy ki fogok kapni de elkellett mennünk. Houstonba megyünk, Látjuk egymást kb.egy hét múlva. A kocsi a Sears' felső részében van. Szeretlen Rachel. Kb ennyi nagyvonalban de a történet nagyon szövevényes és sok részlet van még benne.

A rendőrség akkoriban elszökésként vette de 2 tinilány miért hurcolna magukkal egy 9 évest is akivel csak a baj lenne meg vigyáni kell rá? Főleg ha mindentől távol akartak lenni.

Szerintetek mi történhetett velük, hogy 48 éve senki nem látta őket? Beszámolók szerint Rachelt néha látták karácsony tájékán Forth Worth-ben mintha egy visszatérő szellem lenne, vagy ő az egyetlen aki életben maradt csak nem térhet haza.

Egy vagy két fiatal lánynál még nem elképzelhetetlen de 3 embert hogy tudott valaki vagy valakik eltűntetni minden nyom nélkül? Ez a történet szerintem a legijesztőbb.

De engem az nem hagy nyugodni, hogy egy plázából, hogy tűntek el. Egy karácsonyi időszakban tömött plázában...Ez kb olyan, hogy 2 barátnőm meg én elmennénk egy nap az aréna plázába és ennyi, semmi nem maradna utánunk. Mennyire elképzelhető?



márc. 16. 18:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Biztonsági őrként, rendőrként elvihette őket. Ted is vadászott rendőrként.

Az is lehet, hogy egy ideig tartották őket, mint Jaycee Lee Dugardot.

márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az elszökés kizárható, mert ha a tini lányok el is akartak volna szökni, nem vitték volna magukkal a 9 éves kislányt, lerázták volna hogy nem mehet velük vásárolni.

Az sem valószínű hogy egy számukra ismeretlen személy elrabolta őket, az csak feltűnt volna egy túlzsúfolt bevásárlóközpontban, bár jelentkezett később egy szemtanú, hogy látta őket betuszkolni egy furgonba, egy férfi azt mondta neki ne avatkozzon bele mert családi vita. Az lehet hogy egy számukra ismeretlen a bizalmukba férkőzött mondjuk biztonsági őrnek kiadva magát (állítólag látták egy biztonsági őrrel sétálni), aztán valamilyen indokkal elcsalta őket egy furgonhoz, onnantól meg bármi történhetett velük.

Az sem kizárható hogy ismerték a tettest, elég zűrös volt a családi háttere a tini lányoknak, a legidősebb 17 éves lány már házas volt, ráadásul egy mostohagyereket is nevelt, meg velük lakott a nővére is akit bántalmazott az akkori barátja, ezért költözött el tőle, meg állítólag korábban ő is menyasszonya volt annak a férfinak akihez az eltűnt húga végül hozzáment...szóval sok szálon el lehetett volna indulni, hogy kinek állt érdekében bántani a lányt. Szerintem a legidősebb lány volt a célpont, vagy személyes jellegű, előre kitervelt vagy szexuális indíttatású, hirtelen felindulásból elkövetett rablás, erőszakos cselekmény, a másik két lány pedig rosszkor volt rossz helyen.

márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Emlékszem, olvastam én is a sztoriról. Szerintem is elraboltak őket, a levél hamis volt, vagy kényszerítették a megírására Rachelt. Valószínű prostitúció vagy ilyesmi áll a háttérben.
márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!