Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki melyiket tartja a legfontos...

Ki melyiket tartja a legfontosabb státusz szimbólumnak a lentiek közül?

Figyelt kérdés

Én most megvettem a legújabb iPhone készüléket és iPad-et (nem, nem hitelre), Balenciaga cipőben járok és most tervezek venni autót is (BMW), úgy érzem ezek státusz szimbólumnak minősülnek, magabiztosságot, minőséget sugallnak. Ti mit gondoltok vagy szerintetek mi még ami státusz szimbólumnak minősül? Kíváncsi vagyok másnak mely tárgyak jelentik a magasabb státuszt.


25/F



#luxus #szavazás #Státusz szimbólumok
márc. 17. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Legújabb iPhone/iPad
Divatcégek ruházatai (Balenciaga, Dolce G stb.)
Menő autó (BMW, Porsche stb.)
Luxuslakás/villa
Utazás egy luxus helyre, ahová szegények nem mehetnek
Az összes a felsoroltak közül
27 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Aha. Vannak szintek.
márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi a havi fizetésed?


Én egy élményt, utazást többre értékelek.

Nem egy tárgytól leszel valaki, hanem a tetteidtől. Majd, ha agyban felnősz, akkor megérted ezt.

márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Az iPhone és a márkás ruhák nem státusszimbólumok, mivel az utolsó cigánytelepen is Gucci meg Dior cuccokba járnak. Akkor lenne értelme, ha nem tudnák hamisítani őket, és csak eredeti áron lehetne hozzájuk jutni. Az iPhone is akkor lenne státusszimbólum, ha nem lehetne hitelre megvenni, vagy használtan olcsón.


Egy 40 milliós autó, több ingatlan és rendszeres tengerentúli nyaralások - na ezek csak a gazdagoknak jutnak.

márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Visszafogott decens megjelenés és viselkedés.

Ennél nagyobb státusszimbólum nem kell.

márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
2: tipikus szöveg, amit csak a proli emberek mondanak ilyenkor, mert ők nem tudnak sok mindent megengedni maguknak. Ez egy álszent kijelentés, meg amikor valaki azt mondja a belső értékek fontosan nem a tárgyak. Kíváncsi lennék ha kapna az ilyen 1 milliárd forintot akkor is így vélekedne e. Nem hinném.
márc. 17. 19:06
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 nekem vannak ingatlanjaim, rendszeresen utazgatok stb, jól élek, mégsem hordok százezres márkás cuccokat, pedig lenne rá pénzem. Miért nem? Mert minek tenném? A 30 ezres nem pont ugyanazt tudja? Majd rájössz, ha benő a fejed lágya, erre én is csak ezt tudom mondani :D
márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Na az én szememben aztán nem leszel több csak azért mert iPhone van a kezedben és BMW a feneked alatt. Majd ha fel tudsz mutatni eredményt amivel munka által leszel több na akkor majd beszélgethetünk. És nem nem attól leszel több mert pár évig tudtál spórolni a mamamhotelben és most elszórod feleslegesen az összes pénzed hogy villogni tudj.

És nem irigységből írom.

márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, mellesleg nálunk baráti körben is sok a tehetős, még milliárdos is van köztük, mégsem hord egyik sem nagy Gucci feliratos meg márkajelzéses cuccokat, mert ez egyrészt egyenesen cigányos (már bocs a kifejezésért), másrészt az akarja márkajelzéses cuccokon keresztül mutogatni, hogy mije van, aki vagy komplexusos, vagy valójában nincs is annyija…
márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem, mind csak magamutogatás.
márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagy kiment Németbe mosogatni és villogni akar a faluban. Azok szoktak így bohóckodni 🤣
márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!