Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges az, hogy ilyen hamar...

Beteges az, hogy ilyen hamar eldurran az agyam, amikor valaki rám akarja erőltetni a zenéjét?

Figyelt kérdés
Amikor bent vagyok a szobában vagy kint az udvaron, ahogy csak egy kicsit meghallom hogy valahonnan szól a zene teljesen elborul az agyam, idegrohamot kapok és bepánikolok, és legszívesebben széttörném a rádióját vagy a telefonját a fején annak aki hallgatja a zenét. Amúgy szeretem a zenét akkor amikor én akarom hallgatni, meg ha munkahelyen szól az se baj, de itthon nagyon durván allergiás vagyok mások zenéjére, a nap bármelyik részében
márc. 29. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen
márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nem is kicsit az.
márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért? Másra egyébként nem ugrok ennyire de a zenére rendkívül érzékeny vagyok
márc. 29. 16:34
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy 1000 dologból egyre így reagálsz, nem lesz kevésbé abnormális.
márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez azért elég szélsőséges reakció. Én se szeretem az ilyet és kicsit bosszant, de nem húzom fel magam rajta, annyit nem ér.
márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha kicsit irritálna a zene, vagy kellemetlennek éreznéd, még megérthető, de, hogy egy idegbeteg állattá alakulsz át emiatt, ahogy ide felvázoltad, az egyáltalán nem normális!
márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
85%
milyen gyógyszert szedsz?
márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit se nevezném normálisnak és azt hinném, súlyosan stresszes vagy vagy ilyesmi. Akkor szoktak szarul reagálni emberek a zajokra. Anyukám pl sokszor dolgozott otthon és ő is idegbe tudott jönni ha hangosan hallgattunk valamit vagy ilyesmi de nem ilyen extrémen azért és ott volt a konkrét ok, hogy koncentrálnia kellett.
márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
meg lehet ám unni a folyamatos zenét , én 7 évig bírtam aztán tanyára költöztem . akik szerint nem normális ezen mérgelődni annak kívánok putris szomszédokat akik 365-ből 300 napot zenélnek
márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

En se birom ha nekem kell mas zenéjét hallgatnom mintha együtt élnénk édes hármasban ötösben.

Egyszer párszor kibirom de rendszeresen kizárt.


A szomszedokrol elkezdtem pl üvöltözni hogy parasztul hogy nem tudnak ezek semmit de a mulatós zene az nagyon kell. Mulassunk hát b+!

És betettem nekik néha egy kis elektronikusat a haverom is ugy jött ertem kocsival hogy a ház előtt felvette a zenét a kocsiban maxra.


Hát a mulatós nótarmaris bodigusztis szomszédok elkezdtek magyar meg angol zenéket betenni!!!



Aztán karácsonykor vagy télapókor betettem Maria Careyt, normal hangra, aztán a mulatos szomszed is berakta es azt hallgatták maxon többek közt.


Bolondok.

márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!