Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges az, hogy ilyen hamar...

Beteges az, hogy ilyen hamar eldurran az agyam, amikor valaki rám akarja erőltetni a zenéjét?

Figyelt kérdés
Amikor bent vagyok a szobában vagy kint az udvaron, ahogy csak egy kicsit meghallom hogy valahonnan szól a zene teljesen elborul az agyam, idegrohamot kapok és bepánikolok, és legszívesebben széttörném a rádióját vagy a telefonját a fején annak aki hallgatja a zenét. Amúgy szeretem a zenét akkor amikor én akarom hallgatni, meg ha munkahelyen szól az se baj, de itthon nagyon durván allergiás vagyok mások zenéjére, a nap bármelyik részében
márc. 29. 16:26
1 2
 11/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Tudtad?

Svájci társasházban éjszaka nem szabad lehúzni a WC öblítőt, mert nem illik zajjal zavarni a lakótársakat.

A magyar intelligencia (bizonyos része) ettől kicsit távol áll.

Mellesleg nyilván nem önmagában a zene irritáló.

Például saját süket nagymamánk, saját házunban hülye mulatósokat nyomat. Elnézzük neki.

Vagy: valaki primitív idegen műsorát kell elviselni, aki pofátlanul fittyet hány a kulturált együttélés szabályaira. Hasonló, mintha pénztárnál, vagy a közlekedésben pofátlanul elénk tolakszik.

Ilyenkor maga a pofátlanság (is), ami felháborító.

márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
En este 10 kor már mosni se merek meg hajat száritani se
márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, ezzel én is pont így vagyok. Gyomoridegem van már tőlük.
márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Mit tennél, ha a szomszédból meghallanád a kedvenc zenédet?
márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván senkit nem a szomszedbol érdekel a kedvenc zenéje. Hogy a szomszed is de éli.

Itt az a baj hogy a szomszed senkit nem érdekel, de erőszakkal belemászik a magánszférába hogy erdekeljen ő epp jokedvu rosszkedvu sz.rik e szexel e.

márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A válaszokat elnézve úgy látszik, kedves kérdező, itt nem csak neked vannak idegproblémáid a zenétől, hanem másnak is. Elég szomorú, hogy ennyi idegbajos páviánszármazék járja utcáinkat.
márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16os te egy zajlidérc vagy
márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!