Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri beolvasni egy nárciszti...

Megéri beolvasni egy nárcisztikus embernek utólag? Vagy pont, hogy élvezni fogja?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs kapcsolat köztünk, de nagyon elgondolkodtató, hogy küldök neki egy jó hosszú e-mailt a saját hibáiról, a saját ostobaságairól, meg az összeegyeztethetetlen dolgairól, ugyanis elképeeztő önellentmondásokban él! Miközben ő vádol másokat, hogy nincs önismeretük! 😂


De! Érdemes? Állítólag ő mindig elemzi magát...hát nem tudom, akkor elég csapnivaló munkát végez. Érdekes módon mások elemzésében "jeleskedik" igazán...

Szóval ha elküldöm neki, egyáltalán el fogja olvasni? Okul belőle?

Bosszantani fogja? -nekem mar ez megérné, a legutóbb mikor mondtam neki, hogy nárcisztikus tajtékzott a dühtől -gondolom rátapintottam a sajat félelmére, mert lehet sejti ő, hogy nárcisztikus- és gyűlöli ha szembesitik saját magával.


Így megéri szerintetek?



ápr. 10. 09:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az ilyet alázni kell, semmibe nézni.
ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt akarod, hogy bosszút álljon rajtad, akkor hajrá... Ha ilyen jártas vagy a nárcisztikus személyiségzavar témában, akkor ezt és azt is tudnod kell, hogy nem tudsz rá hatni. Sose fogja elismerni, hogy hibázott vagy bármi rosszért is felelős, mert összedőlne a saját magáról alkotott képe. Márpedig ez elől menekül. Szóval csak sajátmagad szívatod az egésszel.
ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha valóban nárcisztikus valaki, akkor a szidás es beolvasás is pozitív “tápanyag” a számára, örül, hogy ideges vagy, hogy hatással van rád, sikerült felidegesítsen
ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Sőt, utana mar úgy érzi, megvan az oka, hogy miert támadjon tovább.

Pontosan keresi, hogy robbanj ki, addig csesztet, míg végre elveszted a kontrollt. Es pont ezt akarja. Szereti ha haragszanak rá, ha utálják, a szeretettel nem tud mit kezdeni, az furcsa es gyanús

ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

A legegyszerűbb simán csak megszakítani a kapcsolatot azzal, aki neked kellemetlen.

Ha bármit irogatsz neki, az csak abban erősíti meg, hogy akkora hatással volt rád, hogy még most is rajta kattogsz.

ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

2! Nem tud bosszút állni! Nincs semmi a kezében! Sőt még szerintem ő jönne könyörögni nekem pár hónap múlva, hogy szüksége van rám...már arra a pénzre meg supply-ra, amit én nyújtok.


Hatni nem akarok rá! Azon már rég túl vagyok, ez csak pont azt szolgálná, hogy ne keressen.

ápr. 10. 10:13
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Most csak azert mert nem úgy viselkedett ahogy te akartad, nem vitte ki a szemetet es közepen nyomta a fogkrémes tubust, attól még nem nárci. Lehet szimplán bunkó, maganakvaló, limitált agyú, alacsony értelmi szintű valaki, aki fejlődőképtelen, ganajtúróbogár
ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
5! Ezt tudom, de legutóbb ő okoskodott nekem, az én "hibáimról". Azóta van nő vontact csak gondoltam így búcsúzóul viszonzom.
ápr. 10. 10:16
 9/31 A kérdező kommentje:
7! Hölgy az illető, csak szólok...🙄
ápr. 10. 10:17
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Mire jó az szerinted, ha lesüllyedsz az ő szintjére? Miért foglalkoztat annyira az illető még mindig, ha egy ideje nem is tartjátok a kapcsolatot? Legyen már több eszed, ez gyerekes viselkedés. Lépj tovább, felejtsd el és növeldd az önbizalmad. Ha egy számodra lényegében senki ember is így megingat, az gáz.
ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!